Шановні покупці!
Зверніть увагу на зміни в графіку роботи магазину:
14 червня (п'ятниця) – з 9:00 до 17:00.
15-17 червня – вихідні дні.
Philips CorePro LED PLС - ідеальне рішення для створення загального освітлення. Це світлодіодне джерело світла в форм-факторі традиційної люмінесцентної лампи, яке пропонує вражаючу економію електроенергії і в два рази більший термін служби в порівнянні з люмінесцентними аналогами.
- Тип: LED (Світлодіодний лампа).
- Колба:
- Цоколь: G24q-2.
- Потужність лампи: 6,5W
- Номінальний світловий потік: 650 Lm.
- Колірна температура: 3000К.

Переваги

- Скорочення експлуатаційних витрат за рахунок зниження енергоспоживання в порівнянні з традиційними PLC-лампами, а також зменшення витрат на обслуговування завдяки в 2-3 рази більшому терміну експлуатації в порівнянні з традиційними лампами.
- Проста заміна існуючих ламп, сумісність з існуючими патронами без модифікацій, знайомий форм-фактор PLC.
- Найшвидший і зручний спосіб перевести світильники на світлодіодні лампи.

Характеристики

- Безуламковий пластик.
- Висока якість світла, без миготіння і стробоскопічного ефекту.
- Моментальний пуск на 100% потужності.
- Поворотні цоколі.
- Колірні температури: 3000 і 4000 K.

Застосування

- Лампи CorePro LED PLC - ідеальна заміна люмінесцентних ламп у вбудованих світильниках для широкого спектра областей застосування. Наприклад, для стійок реєстрації, переговорних кімнат, коридорів і холів в офісах, магазинів, готелів, ресторанів і житлових приміщень.
Тип лампочки: Світлодіодна
Колір колби: Матова
Живлення: через ПРА
Цоколь: G24q-2
Споживана потужність, Вт: 6.5
Температура кольору, К ?: 3000 ?
Функція димірування ?: Ні
Світловий потік, lm: 650
Клас енергоефективності: A+
  • Форми колби
    У будь-якому освітлювальному приладі, в світильнику або в люстрі, рано чи пізно перестає горіти джерело світла (перегорає лампа), що тягне за собою її заміну. На перший погляд може здатися, що немає нічого простого ніж покупка лампочки і подальша її установка. Звичайно ж, немає жодних труднощів, коли у вашому світильнику встановлено традиційна лампа розжарювання, але бувають випадки, і вони – не рідкість, коли лампа перегорає в сучасній декоративній люстрі або ж стильному світильнику, де, як правило, може бути лампа практично будь-якого форм-фактора.
  • Типи цоколів в лампах
    Цоколь – обов'язковий елемент будь-якої електричної лампи, що поєднує в собі функцію кріплення та живлення. Кожна електрична лампа має свій цоколь, який приєднується до патрона. Завдяки саме такому стикуванню цоколя з патроном, лампа кріпиться...
  • Температура кольору
    Колірна температура в освітленні Температура кольору – це спектрофотометрический параметр, характеристика інтенсивності випромінювання джерела світла, як функції довжини хвилі в оптичному діапазоні. Традиційно склалося таке розуміння (згідно з форму...