• Зручна та швидка
  доставка
 • Гарантія
  від 1 до 5 років
 • Всі світильники
  сертифіковані
 • Нам уже
  7 років
 • Будь-які
  форми оплати

Інтернет-магазин люстр та світильників

Інтернет-магазин освітлення «Люстра-Стиль»

Магазин світла «Люстра-Стиль» – фахівець з підбору інтер'єрного освітлення.
Вибираєте освітлення і не знаєте з чого почати? Заплуталися в термінології?
Приїжджайте, ми знаходимося за адресою: вул. Августина Волошина (колишня Ярослава Галана), 2 А, м. Київ.

Завдяки великому досвіду роботи в сфері підбору освітлення, фахівці нашої компанії допоможуть Вам вибрати освітлення для приміщень будь-якого формату і призначення. Наш каталог освітлення містить безліч цікавих варіантів ламп, які з успіхом можна застосувати в житлових квартирах і будинках будь-яких стилів. Підберемо освітлення в ресторан, школу або офіс.

Детальніше...

Допоможемо з вибором світильників в офіс і запропонуємо освітлення для вулиці. Якщо вам просто необхідна люстра на кухню, телефонуйте, ми також з радістю допоможемо.

Ми зробимо розрахунок необхідного світла відповідно до площі приміщення, проконсультуємо у виборі типу освітлення і допоможемо вам купити освітлювальне обладнання з оптимальним співвідношенням ціни і якості.

Інтер'єрне освітлення для дому

Вибір і покупка освітлення дуже часто вимагає не тільки загального розуміння типових відмінностей ламп, а й творчого підходу. Як показує практика, великий асортимент ламп для освітлення, навпаки, створює певні труднощі у виборі. Серед безлічі освітлювальних ламп стає важче зробити вибір, адже їх так багато, різних за формою, кольором і типом. Звичайно ж, такий фактор, як наявність на складі або ж приємна невисока ціна світильника, часто стає вагомим аргументом на користь обраної лампи, але ви також повинні розуміти, що дуже багато цікавих, неповторних світильників можна купити під замовлення.

Поради від магазину світильників «Люстра-Стиль»

Ми, як спеціалізований інтернет-магазин люстр і світильників, зацікавлені в якісному обслуговуванні своїх клієнтів! Кілька порад, які допоможуть вам вибрати освітлення:

Сучасний дизайн передбачає гармонію і поєднання кольорів основних деталей інтер'єру – обов'язково враховуйте це і при виборі освітлення.
Звертайте увагу на колекційні підбірки світильників. Зазвичай, вдалі моделі складають колекцію освітлювальних приладів, в яку входять не тільки люстри, а й бра, настільні лампи та торшери. Ми впевнені, що, використовуючи освітлення з однієї колекції, ви створите гармонійний, стильний, а головне, естетичний інтер'єр із затишною атмосферою.

Підбираючи освітлення по журналу, каталогу або з фотографії на сайті інтернет-магазину, майте на увазі, що картинка і реальний колір люстри, плафонів та арматури можуть відрізнятися. Це пов'язано з різними чинниками, наприклад, з таким, як застосування різних схем формування кольору поліграфії, що друкує каталог, і фабрики-виробника ламп. Також на різне уявлення про колір світильника може вплинути колір і налаштування вашого монітора.

Ми сподіваємося, що вищезгадані поради полегшать ваш вибір і допоможуть купити саме те освітлення, яке буде радувати вас і надійно прослужить довгі роки.

Типи та види ламп

Освітлення відрізняється за способами установки. Наприклад, стельові світильники – це джерела світла з кріпленням їх основи безпосередньо до стелі. Плафон такого стельового світильника притиснутий безпосередньо до самої стелі без додаткової арматури, що звисає чи декоративного кабеля. У підвісних світильників, навпаки, плафон або абажур звисає від стелі на штанзі чи кабелі, звідси і назва – підвіс.

Торшери – це мобільні лампи з підлоговою основою і проводом підключення, а такий же світильник тільки з установкою на стіл – це настільна лампа. Також освітлювальні прилади різняться за зовнішнім виглядом.

Популярне запитання "Чим відрізняється світильник від люстри?" не має однозначної відповіді, адже фактично будь-яка люстра – це той же світильник. Світильниками прийнято вважати практично всі світлові прилади, окрім підвісних або ламп з вишуканою основою (арматурою) – умовно, це люстри.

У нашому інтернет-магазині світла люстрам відведений цілий розділ, перейшовши в який, ви ознайомитеся з різними видами і типами цих освітлювальних приладів.

Популярні тренди в сфері освітлення

Як відомо, немає нічого постійного, тим більше, якщо це стосується дизайну та моди.
У стрімкому технічному прогресі область дизайну і освітлювальної індустрії також не стоїть на місці.

Основним проривом початку нинішнього століття стало масове застосування світлодіода в освітленні. Світлодіодні люстри замінюють різні типи ламп, а їх висока енергоефективність і можливість тривалої експлуатації дає їм незаперечні переваги перед традиційними освітлювальними приладами.

Світлодіодна стрічка – ще одне популярне джерело світла, основною перевагою якого є гнучкість, компактність і енергоощаднливість. Така Led-стрічка успішно застосовується як підсвічування в будь-яких варіантах, навіть у вуличному освітленні чи в автомобілі.

Енергозберігаючі технології

Популярність світлодіода не призводить до радикальних змін – в більшості випадків немає необхідності міняти сам світильник, а досить лише поміняти в ньому джерела світла на світлодіодні лампи. Такі зміни ми рекомендуємо тільки для тих світильників, в яких застосовуються галогенні лампи і лампи розжарювання і, навпаки, не радимо робити такі маніпуляції з заміною там, де застосовуються енергозберігаючі лампи.

Ми, як спеціалізований магазин світильників, з турботою про вас рекомендуємо екоматеріали і енергозберігаючі технології в освітленні. Використання енергозберігаючого світлодіодного освітлення дозволяє не тільки економити – такі лампи дають якісне світло без мерехтіння, що позитивно впливає на зір.