Натрієві лампи високого тиску виробництва фірми Osram вигідні при покупці, економні в експлуатації і мають великий термін служби.
Застосовуються:
– В установках промислового освітлення, наприклад: тунелі, автомобільні стоянки, будівлі, освітлення пам'ятників та мостів.
– У вуличному освітленні: освітлення вулиць, садів, парків.
Основні показники:
– Тип: натрієва лампа.
– Потужність лампи: 400 Ватт.
– Сила світла: 48000 Lm
– Цоколь лампи: E40
Тип лампочки: Натрієва
Форма колби: Трубка
Колір колби: Прозора
Живлення: 220V
Цоколь: E40
  • Форми колби
    У будь-якому освітлювальному приладі, в світильнику або в люстрі, рано чи пізно перестає горіти джерело світла (перегорає лампа), що тягне за собою її заміну. На перший погляд може здатися, що немає нічого простого ніж покупка лампочки і подальша її установка. Звичайно ж, немає жодних труднощів, коли у вашому світильнику встановлено традиційна лампа розжарювання, але бувають випадки, і вони – не рідкість, коли лампа перегорає в сучасній декоративній люстрі або ж стильному світильнику, де, як правило, може бути лампа практично будь-якого форм-фактора.
  • Типи цоколів в лампах
    Цоколь – обов'язковий елемент будь-якої електричної лампи, що поєднує в собі функцію кріплення та живлення. Кожна електрична лампа має свій цоколь, який приєднується до патрона. Завдяки саме такому стикуванню цоколя з патроном, лампа кріпиться...
  • Температура кольору
    Колірна температура в освітленні Температура кольору – це спектрофотометрический параметр, характеристика інтенсивності випромінювання джерела світла, як функції довжини хвилі в оптичному діапазоні. Традиційно склалося таке розуміння (згідно з форму...