Вуличне освітлення

Вуличне освітлення: види світильників та їх призначення

Розділ вуличного освітлення інтернет-магазину «Люстра-Стиль» – один з найпопулярніших серед покупців і гостей нашого сайту. Ми – фахівці в сфері освітлення, а наш каталог вуличних світильників різноманітний та інформативний. Ми з радістю запропонуємо Вам різні вуличні світильники, призначені для фасадного, ландшафтного та декоративного освітлення заміського будинку, дачі, а також світильники для освітлення вулиць, площ, парків і скверів. У нас Ви можете знайти садово-паркове освітлення різних країн-виробників (Австрія, Бельгія, Польща та інші). Торгові марки, представлені в нашому каталозі, вже довгий час працюють на нашому ринку, користуються великою популярністю і зарекомендували себе з кращого боку.

Освітлення стежок і території

Практично кожен будинок або дача потребує освітленні стежки, що веде до оселі, або ж освітленні прибудинкової території. Традиційно, в таких випадках використовуються ліхтарі вуличного освітлення. Як правило, таке вуличне освітлення на стовпах – це ліхтарна стійка (стовп) висотою від двох метрів, увінчаний вологозахищеним лампою-плафоном, дуже часто виконаний в класичному стилі.
Підсвічування стежки, що веде до будинку, також можна організувати невисокими парковими стовпчиками, наприклад, розташувати їх уздовж стежки з відстанню 3-4 метра. Таким чином, можна домогтися не тільки функціонального освітлення цієї стежки, а й естетично вигідного вигляду (см.фото).

Підсвічування фасадів

Різноманітність асортименту, де представлені світильники вуличного освітлення для підсвічування фасаду, просто вражає: моделі спрямованого світла, з абажуром і без, різне покриття, колір і форма. Зазвичай, підсвічування фасаду або стіни здійснюється настінними варіантами вуличних світильників, але бувають випадки, коли виходить вдало підсвітити фасад знизу прожектором або світильником, вкопаним в землю.

Декоративне освітлення

Організація такої ілюмінації, як декоративне вуличне освітлення будинку – захід творчий і вимагає не тільки яскравої ідеї, але технічних інструментів – декоративних вуличних світильників.

Як економити на вуличному освітленні

Для економії витрат на електроенергію, вуличне освітлення приватного будинку підключається до спеціального датчика освітлення (сутінкового реле) і таймера. Завдяки такому датчику, вуличне освітлення буде автоматично вмикатися при настанні темного часу доби і вимикатися в залежності від встановлених вами налаштувань таймера.
Для економії застосовуйте світлодіодне освітлення – надзвичайно ефективні вуличні світлодіодні світильники, де традиційні лампи розжарювання замінені Led-чіпами – вони, безсумнівно, значно знизять споживання енергії, якість світла при цьому не погіршитися. Наприклад, світлодіодні ліхтарі для вуличного освітлення скорочують бюджет витрат і не вимагають спеціального обслуговування (заміна ламп, профілактика) – це вигідно не тільки як вуличне освітлення приватного будинку, але й у великих муніципальних масштабах.
Ще один тип ламп, які допоможуть оптимізувати вуличне освітлення будинку і витрати на енергію, – вуличні світильники на сонячних батареях. Використовувати такі лампи вуличного освітлення дуже вигідно, вони компактні, енергоефективні, не потребують підведення проводів, а головне, не вимагають ніяких витрат!


вуличне освітлення ціна