Світлодизайн в інтер'єрі

Шановні клієнти! Зверніть увагу на наш графік роботи:
Неділя 7 червня – вихідний день.
Понеділок 8 червня – вихідний день.

Гарних вам свят!

Світлодизайн – формування світлового середовища, створення світлових сцен, що впливають на комфорт простору. Це мистецтво керувати світлом.

Інтернет-магазин освітлення «Люстра-Стиль» є фахівцем з підбору освітлення для інтер'єрів різного спрямування і складності. Якщо ви зіткнулися з труднощами у виборі освітлення і не знаєте, який світильник чи люстра вам необхідні, приїжджайте до нас в офіс, ми з радістю візьмемо участь в створенні гармонійного, естетичного і правильного світла у вашому інтер'єрі.
У нас є каталоги світильників наймодніших і найпопулярніших колекцій, а також у нас перших з'являються нові моделі люстр відомих фабрик і брендів. Проконсультуємо вас, розповімо про всі тренди і новинки в світі освітлення, запропонуємо різні варіанти по бюджету. Відгуки про нашу роботу: тут.

Роль світлодизайну в сучасних інтер'єрах

Сучасні, дизайнерські інтер'єри – це комплексне поєднання деталей інтер'єру, нерухомих конструкцій, обробки і освітлення, причому останнє відіграє важливу роль в зонуванні приміщень. Гармонійно і технічно правильно підібрані світильники здатні створити вишукані приміщення, нерідко деякі з них можна сміливо назвати витвором мистецтва.
Світлове зонування, підбір світильників і проектування - це завдання світлодизайнера. Вміла розстановка обраних світильників дозволяє створити необхідні світлові сцени, що дозволяють впливати на емоційний настрій людей, які знаходяться в приміщенні.

Види і способи освітлення

Важливо, перед вибором виду і способу освітлення приміщень, зробити розрахунок освітленості, це дасть можливість підібрати освітлювальні прилади досить яскраві або ж навпаки досить не яскраві, в залежності від типу освітлюваної зони.

Розрахунок освітлення та оформлення

Розрахунок освітлення проводиться за спеціальною формулою, де до уваги беруться такі показники, як кількість природного світла, розмір вікон і тип приміщення.

Види освітлення

Говорячи про види, ми розглядаємо тільки штучне освітлення, яке можна охарактеризувати за його призначенням:

  • Загальне освітлення. При такому освітленні світильники розташовані рівномірно, на однаковій відстані одна від одної, по всій площі освітлюваного приміщення.
  • Локальне. Зазвичай, такий вид освітлення застосовують, коли необхідно виділити зону, об'єкт (барна стійка, подіум, стіл для обідніх трапез тощо) або ж навпаки, акцентувати увагу на якій-небудь деталі, тим самим прихований якийсь дефект, наприклад, недолік будівельників.
  • Комбіноване освітлення – популярний вид. Фахівці та дизайнери з підбору освітлення, дуже часто застосовують локальне освітлення в поєднанні із загальним. Таке поєднання дозволяє домогтися необхідного візуального зонування і посилення акценту в інтер'єрі. Безсумнівно, розподіл світлових зон таким чином грає важливу роль в оформленні інтер'єру в цілому.
  • Аварійне. Такий вид зустрічається не скрізь, як правило, його можна спостерігати в офісному і адміністративному освітленні, а також в місцях з великим скупченням людей.

Сучасні технології в освітленні

Світлодіодні технології стали гнучким інструментом і помічником сучасних светодізайнери. Led-технології дозволили створювати нові, компактні, енергоефективні джерела світла, які знайшли своє застосування в вишуканих інтер'єрах.