Способи оплати

ГОТІВКА (доставка по Києву або Самовивіз)

Готівковий розрахунок – оплата готівкою за умови кур'єрської доставки (безпосередньо кур'єру під час отримання замовлення) або у фірмовому офісі при отриманні замовлення, оформленого як «самовивіз» (оплата відбувається при отриманні у нас в офісі, який розташований за адресою: вул. Я. Галана, 2 А).
Також при оформленні замовлення безпосередньо у нас в офісі можлива оплата банківською картою .

Зверніть увагу: кур'єрська доставка здійснюється тільки по Києву!

ПІСЛЯПЛАТА (для замовлень по Україні)

При оформленні замовлення з відправленням посилки з післяплатою, ви платите за своє замовлення безпосередньо в момент його отримання на пошті.

За умови післяплати, укомплектоване і підтверджене замовлення відправляється кур'єрською службою «Нова Пошта» (або іншою за домовленістю) – як посилка з «оголошеною вартістю».

Отримуючи посилку на складі перевізника, Ви оплачуєте:
— суму цієї оголошеної вартості (вона дорівнює вартості замовлення, вартості ваги та упаковки посилки * плюс 5-10% (приблизно) від отриманої підсумкової суми – за послуги відправлення посилки післяплатою)
* точну вартість ваги і упаковки посилки з'ясовуйте у перевізника.
— і ще близько 7% від суми оголошеної вартості (зазначеної післяплати) за послуги грошового переказу.

БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК (для замовлень по Україні)

Безготівковий розрахунок – оплата проводиться через касу будь-якого банку за допомогою банківського платежу в гривнях на підставі рахунку-фактури.

При безготівковому розрахунку на вказану вами електронну адресу надсилається рахунок до оплати з усіма нашими банківськими реквізитами. Оплату за рахунком Ви можете зробити в будь-якому відділенні банку (переказ готівки від приватної особи) або через інший розрахунковий рахунок безготівково.

Ваше замовлення відправляється після надходження грошей на рахунок.

Зверніть увагу! Ми працюємо з ПДВ! Для підприємств, фірм, організацій та інших юридичних осіб після оплати рахунку-фактури, готується весь необхідний пакет документів: оригінал рахунку-фактури, видаткова та податкова накладна.

ОПЛАТА КРЕДИТНОЮ КАРТКОЮ (VISA, VISA Electron, MASTERCARD)

До оплати приймаються кредитні карти Visa Electron, Visa та Mastercard.

visa electron visa mastercard

Авторизація платіжної картки здійснюється на процесинговому центрі "ПриватБанк" через платіжний шлюз.