Дана світлодіодна лампа випущена компанією Osram спеціальної серією під назвою - «Edition 1906» і призначена для інтер'єрного освітлення.
Ефективна елегантність: світлодіодні лампи серії «Edition 1906» мають цікавий дизайн ламп розжарювання, а також відмінну енергоефективність.
Тип лампи: світлодіодна, декоративна.
Цоколь: Е27.
Колба: Деко.
Напруга живлення: 230V ~.
Споживана потужність: 4 Ватт.
Колірна температура 2400 К.
Світловий потік: 410 Lm.
Середня тривалість служби: 15000 годин.
Термін гарантії: 3 роки.
Кількість циклів Увімк./Вимк.: 100000 годин.
Тип лампочки: Світлодіодна
Форма колби: ST64
Колір колби: Прозора, Золота, Філамент, Вінтаж
Живлення: 220V
Цоколь: Е27
Споживана потужність, Вт: 4
Температура кольору, К ?: 2400
Аналог лампи розжарювання, Вт: 35
Функція димірування ?: Ні
Світловий потік, lm: 410
Клас енергоефективності: A+
Інші товари тієї ж серії:
  • Форми колби
    У будь-якому освітлювальному приладі, в світильнику або в люстрі, рано чи пізно перестає горіти джерело світла (перегорає лампа), що тягне за собою її заміну. На перший погляд може здатися, що немає нічого простого ніж покупка лампочки і подальша її установка. Звичайно ж, немає жодних труднощів, коли у вашому світильнику встановлено традиційна лампа розжарювання, але бувають випадки, і вони – не рідкість, коли лампа перегорає в сучасній декоративній люстрі або ж стильному світильнику, де, як правило, може бути лампа практично будь-якого форм-фактора.
  • Типи цоколів в лампах
    Цоколь – обов'язковий елемент будь-якої електричної лампи, що поєднує в собі функцію кріплення та живлення. Кожна електрична лампа має свій цоколь, який приєднується до патрона. Завдяки саме такому стикуванню цоколя з патроном, лампа кріпиться...
  • Температура кольору
    Колірна температура в освітленні Температура кольору – це спектрофотометрический параметр, характеристика інтенсивності випромінювання джерела світла, як функції довжини хвилі в оптичному діапазоні. Традиційно склалося таке розуміння (згідно з форму...