Люмінесцентный світильник має світловіддачу, більш ефективну, ніж може забезпечити стандартна лампочка розжарювання. В освітлювальних приладах даного типу неможливі будь-які мерехтіння. Вони збільшують рівень ефективності світлового потоку до 30%, знижуючи таким чином витрати на електроенергію. Плюс до цього вони досить довговічні, а завдяки створенню м'якого ефекту денного світла не стомлюють очі і не псують зір.

Навіщо потрібна ПРА?

Стартер для ламп люмінесцентних, по суті, являє собою маленьку газорозрядну лампу з тліючим розрядом. Він здатний:

  • Забезпечити надійне включення освітлювальних електроприладів в досить широкому температурному діапазоні;
  • Захистити джерела світла від підвищеної і зниженої електронапруги;
  • Забезпечити стабільний потік світла в разі коливань в мережі;
  • Дати можливість автоматично вимикати лампочки, що вийшли з ладу і дефектні.

Таким чином, завдяки цьому предмету ви зможете забезпечити собі стабільне, безперебійне м'яке освітлення, що не заподіює шкоди здоров'ю ваших очей.

Яка ціна на пускорегулюючу апаратуру?

Одним з головних достоїнств даної речі є її досить доступна вартість. Сьогодні ви можете купити якісні, довговічні моделі за 5-30 грн. Вартість залежить від потужності і виробника.
У нас ви знайдете ПРА від відомої компанії - Philips. Під даним брендом випускаються надійні, довговічні, високоякісні вироби. Для створення корпусів своїх моделей даний виробник використовує вогнестійкий полікарбонат, а їх пальник обладнується вбудованим конденсатором. Вони прості в монтажі і не містять будь-яких шкідливих ізотопів.

Де придбати пускорегулюючу апаратуру?

Вам потрібен стартер? Тоді станьте клієнтом спеціалізованого інтернет-магазину Люстра-Стиль! Тут ви знайдете продукцію всесвітньо відомих брендів, що відрізняється високою надійністю, якістю і довговічністю.
Завдяки прямій співпраці з виробниками, ми можемо запропонувати товар за найкращим співвідношенням ціна / якість. При необхідності наші консультанти готові допомогти вам вибрати пристрій з оптимальними характеристиками для ваших цілей. Служба доставки оперативно доставить вашу покупку в будь-який район міста Київ і в яке завгодно місто України.