Дана настільна світлодіодна лампа має строгий офісний дизайн, а також сенсорний дисплей, які дозволяють не просто вмикати/опис кнопок на настільній лампі GOODLED вимикати прилад, але і регулювати сам тип світіння. Зверніть увагу на те, що кожен режим має свою окрему кнопку:

Reading - режим «Читання». Має максимально яскраве, холодне світло, яке не подразнює рогівку ока.

Study - режим «Навчання». Світло яскраве, але не надто холодне. Даний режим - це більш нейтральне світло, тому зручне не тільки для читання, але і для письма.

Relax -  в даному режимі лампа випромінює м'яке, тепле світло. Його жовтуватий відтінок здатний розрядити обстановку, а сенсорний регулятор дозволить відрегулювати ступінь світіння, від більш яскравого до приглушеного.

Sleep - режим нічника. Дозволить зробити атмосферу більш таємничою, не настільки прозаїчною і суровою.

USB роз'єм для заряджання мобільних телефонівЧудово підходить тоді, коли затримуєшся до пізньої ночі на роботі, і потрібно декілька хвилин для перепочинку, а також для освітлення неофіційних пізніх зустрічей, міні-корпоративів тощо. Настільна офісна світлодіодна лампа має якісні світлодіоди, які забезпечують низький режим споживання енергії, а саме 8 Вт, що в 10 разів менше звичайної лампи розжарювання. Температура світла - 5000К. Працює від мережі 220 V. Лампа має термін службиблизько 7-10 років.

Лампа також має USB-роз'єм, завдяки якому можна заряджати мобільні телефони чи навіть електронні цигарки.

Тип настільної лампи: Для читання та роботи, Для школярів, Світлодіодні
Тип вимикача: Сенсор
З особливостями: USB-роз'єм
Стиль: Сучасний
Ширина, мм: 180
Висота, мм: 450
Колір арматури: Білий
Матеріал плафонів: Пластик
Колір плафонів: Білий
Ступінь захисту, IP: IP20
Пульт керування: Ні
Функція димера: Немає
Лампочки в комплекті: Так
Кількість ламп, шт: 1
Напруга: 12V/220V
Тип патрона: Led-модуль
Потужність лампи, Вт: 8
Колірна температура: 2700K-6500K
Світловий потік, Lm: 530
Інші товари тієї ж серії:
  • Види настільних ламп
    Настільна лампа як вид освітлення Точкове освітлення, що дозволяє забезпечити комфорт при читанні, письмі або використанні персонального комп'ютера, легко забезпечити за допомогою настільної лампи. Зручне розташування і м'яке світло створюють затишн...
  • Настільна лампа купити Київ
    Настільна лампа Якщо Вам для дизайну звичайного приміщення потрібна настільна лампа, купити (Київ) яку можете в інтернет магазині освітлення Люстра-Стиль, то в цьому випадку найкращим вибором будуть традиційні види світильників. Одні з них можуть вк...