Освітлення в дитячу кімнату

Як підібрати освітлення в дитячу кімнату

Освітлення в дитячих кімнатах має деякі естетичні і функціональні особливості, на які слід звернути увагу при виборі освітлення.
Дитяча кімната – це приміщення, в якому ваша дитина буде проводити велику кількість часу і тому необхідно створити максимально комфортну і позитивну атмосферу в такому приміщенні, тобто підібрати якісний світильник для дитячої.
Враховуйте, що з часом навіть найменша ваша дитина стане підлітком, школярем, студентом. Продумайте, а, за необхідності, організуйте особистий куточок дитини для навчання, де згодом буде стояти стіл з настільною лампою.

Інтер'єри дитячих кімнат

При покупці освітлення в дитячу, обов'язково враховуйте стать дитини, адже люстра для дівчинки, безперечно, буде відрізнятися від люстри в дитячій кімнаті хлопчика, перш за все, кольором і, можливо, формою.
Різні колірні рішення інтер'єрів кімнат хлопчика і дівчинки задають загальний дизайн в цілому.
Для кімнати дівчинки більше підійдуть світлі відтінки рожевого, жовтого, помаранчевого, фіолетового і небесно блакитного, а ось кольори фарб в дитячу хлопчика це, як правило, насичений синій, зелений, червоний.

Різновиди світильників в дитячу кімнату

Сьогодні можна знайти масу різноманітних ламп для освітлення кімнати дитини. Це дитячі люстри, настільні лампи, торшери і бра.
Пропонується також великий асортимент світлодіодних люстр, які характеризуються тривалим терміном роботи і гарною передачею кольору.

Є також багато пропозицій за типами освітлення, наприклад, дитяча люстра-підвіс з яскравим абажуром, що звисає зі стелі або стельовий світильник, який є притиснутою до стелі лампою.