Освітлення кухні

Освітлення кухні – важлива деталь в облаштуванні затишного житла.
Сучасна кухня – це територія, на якій відбувається не тільки приготування їжі, а ще й проходить безліч різних побутових процесів, наприклад, бесіди за обіднім столом або перегляд телевізора, і тому так важливо правильно підібрати освітлення для кухні з використанням різних світлових сцен.
Вибираючи люстри для кухні, немає значення, буде це потужне світло для великої кухні-їдальні або ж освітлення маленької кухні, головне – домогтися комфортного світлового ефекту.
Будь-який світильник в кухню, не важливо, якого типу він буде, повинен забезпечувати достатнє освітлення кухні, робочої зони або акцентованого простору (обідній стіл, барна стійка тощо).
Освітлення кухні з невисокими стелями рекомендується виконувати з використанням стельових світильников – такі лампи мають низьку посадку від стелі і не будуть захаращувати вільний простір.
Однією з важливих задач в освітленні кухні є підсвічування робочої зони. Тут необхідно і вдало розташувати підсвічування, і правильно підібрати світлову температуру світіння, і передачу кольору – ці параметри повинні бути наближені до природного освітлення. Освітлення великої кухні або кухні-студії – це багаторівневе освітлення, комбіноване з різними типами світильників, наприклад, кухонними точковими світильниками і настінними кухонними бра. Світ не стоїть на місці, це стосується і сучасного підходу до дизайну інтер'єрів. З'являються різні напрямки дизайну, і щось стає більш популярним, наприклад, стиль Лофт, а щось, навпаки, тепер менш актуально. Так і в кухнях, мода і тенденції її розвитку породжують кухні різних форм і стилів, що, відповідно, дає початок новим колекціям освітлювальних приладів для стильного освітлення кухні та інших приміщень.
У великих сучасних кухнях велику популярність останнім часом набуло застосування натяжних систем і кухонних спотів. Завдяки їм можна домогтися яскравого, якісного світла, а різноманітність моделей світильників розширює можливості у втіленні самих вигадливих ідей в дизайні та освітленні кухні. Більш докладно про освітлення кухні в різних зонах можна почитати в спеціальній статті тут.

освітлення кухні дизайн