Освітлення у ванній кімнаті

Організація освітлення у ванній кімнаті має свої нюанси. По-перше, санвузол відрізняється від інших частин приміщення підвищеною вологістю. Наслідком цього стає необхідність купити світильник, максимально стійкий до неї. По-друге, через можливість потрапляння води звичайна лампа розжарювання не підходить для установки в цьому приміщенні, оскільки може просто вибухнути через свою високу температуру. Так що варто віддати перевагу світлодіодному світильнику для ванної.

Купити світильник у ванну, санвузол

Коли мова йде про площу в кілька квадратних метрів, складно всерйоз розмірковувати про світловий дизайн. Однак навіть в такому невеликому приміщенні краще розмістити як мінімум 2 лампи: над входом і біля дзеркала. Оскільки останнє зазвичай висить навпроти входу, якщо не встановити над ним джерело освітлення, тінь, створювана головою, буде заважати повноцінному огляду. При цьому світло лампи над дзеркалом повинно бути м'яким і розсіяним, щоб він не бив в очі.

Світильники для ванної великих розмірів

Якщо ваше приміщення відрізняється пристойними габаритами, питання світлового дизайну набуває актуальності. Головним принципом його рішення є трирівневе освітлення:

  • 0-40 см
  • 75 см
  • 180 см і вище

Саме на цих рівнях і повинні бути розташовані світильники. Потужність слід підбирати в залежності від їх кількості та розміру. Але зазвичай власники житла воліють купити світильники для ванної потужністю близько 12 Ватт. Якщо розподілити їх по периметру рівномірно, не забуваючи про зону біля дзеркала, можна отримати максимально вдалий результат.

Чому варто вибрати інтернет-магазин Люстра-Стиль?

  1. Хороший вибір якісних світильників для ванної відомих світових виробників. Оригінальний дизайн, форми і забарвлення моделей дозволять підібрати найкращий варіант з урахуванням смаку власника і стилю приміщення.
  2. Адекватна вартість. З огляду на, що наш інтернет-магазин працює з багатьма фірмами безпосередньо, минаючи ланцюг постачальників і посередників, ми можемо дозволити собі встановити одні з найнижчих цін в регіоні.
  3. У нас ви можете купити світильник у ванну з доставкою. Причому вона буде швидкою і акуратною. Всі вироби перед відправкою ретельно перевіряються на цілісність, після чого дбайливо доставляються клієнту. В результаті він отримує гарну річ і комфорт від якісного обслуговування!