Lucide (виробництво Бельгія)

Lucide

Lucide – це якісне та функціональне освітлення

Під бельгійським брендом Lucide протягом більше 20 років виготовляється освітлення преміум-класу. Компанія починала як маленький сімейний бізнес, але вже незабаром вийшла на міжнародний європейський ринок. Засновник і теперішній генеральний директор, Уорд Мертенс, ставив перед собою мету створити особливу пропозицію для покупця – не просто якісне освітлення, але й широкий асортимент дизайнерських рішень.

Сьогодні представництва компанії працюють по всьому світу через широку дилерську мережу, на виробництві задіяно більше 75 фахівців, відповідальних за якість продукції. Чітка стратегія, командна робота та високі стандарти обслуговування – це проста, але дієва філософія компанії Lucide, що дозволила їй завоювати визнання.

Переваги люстр і світильників Lucide

  • Широкий спектр внутрішнього й зовнішнього освітлення
  • Відмінне співвідношення ціна-якість
  • Ефективний та витончений технічний дизайн
  • Cучасні тенденції освітлення

Компанія пропонує своєму покупцеві широкий асортимент освітлення для внутрішнього і зовнішнього застосування. Це світильники і люстри Lucide, торшери та настільні лампи, бра, точкові світильники і вуличне світло. Покупці найбільше цінують елегантний дизайн з правильними пропорціями, якісні матеріали, цікаві кольори та обробки. Асортимент компанії налічує більше тисячі позицій в різних стилях.

Світильники Lucide з Бельгії купити з доставкою по Києву та Україні

Завантажити каталог Lucide в форматі pdf

Багатофункціональні освітлювальні прилади обладнані або сумісні з новітніми енергозберігаючими світлодіодними джерелами світла. Просте у використанні та практичне освітлення Lucide зможе легко встановити як професіонал, так і новачок.

Виробник завжди готовий запропонувати вам найкраще співвідношення ціни та якості для будь-яких інтер'єрів і дизайнерських проектів. З усіма видами освітлення бельгійського бренду можна ознайомитися на нашому сайті або в новому каталозі Lucide 2019.