Martynez Y Orts (Іспания)

Шановні покупці, ми працюємо в режимі інтернет-магазину.
У зв'язку з локдауном наш виставковий зал не працює.
Залишити замовлення на нашому сайті ви можете без змін онлайн 24/7.
Доступні доставка та самовивіз зі складу.

Оригінальність дизайну традиційно підкреслюють за допомогою освітлення. Регулювання кількості світла давно вже не відбувається більшим чи меншим числом запалених свічок. Сучасні електроприлади відмінно справляються із заданою функцією. Центральне освітлення за допомогою вишуканої люстри розіллє світло в усі куточки приміщення, а точковий вбудований світильник Martynez Y Orts, навпаки, висвітить найбільш значимий об'єкт, зануривши інший простір в напівтемряву камерності.

Іспанська марка світлотехнічної продукції Martynez Y Orts з кожним новим їх каталогом розширює горизонти традиційного освітлення. Бренд, заснований ще в 1905 році, пройшов всі стадії еволюції: від колоніальної класики до іспанського модерну. На фабриці накопичений досвід багатьох поколінь інженерів-дизайнерів, які використовували традиційні матеріали і технології. Неповторний колорит вони переносять на сучасні світильники з Led лампами.

Електрична творчість Martynez Y Orts

Темрява приховує багато обрисів, але варто в інтер'єрі з'явитися продукції Martynez Y Orts, вони зникають. Ці інтер'єрні красені блищать навіть в деяких палацах. Настав час і вашому житлу заблискати в стилі Martynez Y Orts. Наш інтернет-магазин Люстра-Стиль запрошує вас вибрати з іспанських каталогів відповідний точковий вбудований світильник Martynez Y Orts. До того ж такими освітлювальними приладами дуже просто підкреслити статус приміщення і його власників. Martynez Y Orts може похвалитися проектами з нестандартними прийомами освітлення, а значить, в арсеналі цього бренду присутні всі компоненти відмінного світла для будь-якого вашого капризу.

Точковий вбудований світильник Martynez Y Orts - розкішна малість з економним спектром

Світло, фокусна на певному об'єкті, може стати як рятівним променем, так і потоком, що розкриває не надто привабливі предмети. Варто перенаправити промінь від кривої стіни на милий кавовий столик - ніхто і не помітить сліду часу, всі милуватимуться конкретної візуальної картинкою. Звичайний прийом, а скільки дизайнерських можливостей! Точковий вбудований світильник Martynez Y Orts одночасно може бути непомітний, якщо вибрати його з діаметром врізки до 50мм, і об'єктом інтер'єрного поклоніння, якщо вмонтувати в стелю, врізка якого широка і декоративне кільце в стилі рококо.

В інтернет-магазині Люстра-Стиль іспанські світильники представлені в такій колірній гамі:

  • green patina;
  • bronze;
  • gold 24K;
  • patina gold.

Щоб подарувати собі якісне стильне світло, досить купити продукцію Martynez Y Orts

Придбавши в нашому інтернет-магазині Люстра-Стиль світильники Martynez Y Orts ви наділете кімнату чарівними джерелами світла, які виглядають романтично, служать довго, виконують всі покладені на них функції. Нам же ви можете доручити проведення зручної консультації, прийняття оплати будь-яким зручним вам способом, організацію швидкої доставки.