RECCAGNI ANGELO (Італія)

Виробництвом та виготовленням всіх деталей для світильників Рекані Анжело займаються різні фабрики.

За «металеву» частина роботи відповідає компанія Ghidini Giuseppe Bosco. Саме ця фабрика спеціалізується на виготовленні компонентів для виробів (світильники, меблі) найвищого класу. У бронзової арматури всіх світильників даної компанії міститься не менше 65% міді. Особлівість освітлювальніх приладів цієї фабрики в тому, что всі деталі поліруються вручну, например, если детально розглянути будь який торшер Reccagni Angelo, то зовнішній вигляд арматури, а самє ее оброблення поверхні (фактуру), відразу стане ясно, что ві розглядаєте особливий предмет, твір людської праці, а не машинний продукт.

Скло – не менш важлива частина класичних люстр, настільних ламп, торшерів і інших джерел освітлення. Проводять скло дві фабрики – Vetreria Lux і Cristalleria Nuovo Stilvetro. Абсолютно всі відбивачі для люстр видуваються вручну. Відмітна характеристика їх від інших це - поєднання різних поверхонь (матовою і прозорою) в одному склі.

Кришталеві деталі також присутні в світильниках Reccagni Angelo. Підвіски поставляються австрійською компанією Scholer (сколеров). Його називають екологічним кришталем, свинець замінений барієм.Пластмасові елементи в світильниках Reccagni Angelo теж є, але їх небагато. Виготовлені вони з світлотехнічного пластика. Матеріалом для дерев'яних деталей служить бук. У підсумку, як і надійності світильників компанії можна навіть не сумніватися, тому що над ним працюють кращі фабрики Європи.

Світильники компанії Reccagni Angelo користуються популярністю в світі завдяки своїй міцності, надійності і красі в стилі. Вони прикрасять будь-який інтер'єр своєю неповторністю і унікальним дизайном. Половина деталей робиться вручну, що надає компанії популярність. Назви серій світильників компанії: Verde, Argento, Blu, Bronzo, Rosa. Колекція Reccagni складається з декількох варіантів люстр, 2-3 варіантів бра Reccagni Angelo, настільної лампи і торшера. Все це обов'язкові предмети. Додаткова перевага світильників Reccagni Angelo в тому, що вони ще добре виглядають не тільки у всій колекції але і окремо. Це надає великий плюс серії, світильники Reccagni Angelo має головну особливість - ціну. Вона може здатися високою, але в порівнянні з іншими виробниками в Італії її можна назвати «золотою серединою».

Світильники продаються в нашому інтернет магазині освітлення і доступні до замовлення. Доставляємо в будь-яке місто України і по Києву. З усіх питань звертайтеся до нас. Наші фахівці завжди допоможуть вибрати тільки кращий елемент освітлення для вашого інтер'єру.