AZzardo

AZzardo

Увага! Наразі наш інтернет-магазин приймає та доставляє замовлення у штатному режимі.
Відвідування шоу-руму обмежене (не працює) у зв'язку з карантином.
Субота тимчасово вихідний день.
Якщо у вас виникли запитання стосовно замовлення, телефонуйте! Детальніше

Оригінальні світильники AZzardo орієнтовані на вимогливих клієнтів, що чутливо реагують на свіжі віяння мінливою моди. У фірмовому каталозі представлені елітні моделі преміум-класу, створені за ескізами відомих європейських дизайнерів і є в своєму роді унікальними. Найвища якість виготовлення, інноваційний дизайн і асортимент, що постійно розширюється – ось «три кити», на яких базується успіх освітлювальних приладів, що продаються під брендом AZzardo, що постійно зростає. З кожним роком додається число шанувальників їх вишуканого стилю в усьому світі і наші співгромадяни також можуть стати щасливими власниками оригінальних світильників.

Люстри AZzardo за спеціальною ціною в інтернет-магазині

Для цього не потрібно навіть і далеко ходити – елітні люстри AZzardo в широкому асортименті продаються вже зараз в інтернет-магазині Люстра-Стиль. На всі товари – від незвичайних підвісних світильників до практичних настінних і багатофункціональних прожекторів спрямованого світла діють спеціальні ціни, так що упустити такий шанс просто неможливо. Крім люстр, торшерів, настільних ламп, настінних і стельових інтер'єрних світильників, під брендом AZzardo випускаються також і вуличні світильники – стельові, настінні, паркові.

Де можна купити світильники AZzardo в Києві

Заходьте і вибирайте – на сторінках Люстра-Стиль представлено велике різноманіття моделей світильників з найсвіжіших каталогів торговельної марки AZzardo. Найважливішою їх перевагою є ретельно збалансоване поєднання високої функціональності і унікального дизайну – в наші дні вже не доводиться йти на компроміс, оскільки навіть такі пересічні речі, як освітлювальні прилади або електроарматура, можуть бути цілком представницькими і стильно виглядати, зберігши при цьому весь великий діапазон функціональних можливостей.

Дизайнерські люстри AZzardo в Україні

Універсальні люстри AZzardo з однаковим успіхом можна застосовувати як для загального фонового освітлення, так і для локальної підсвічування окремих зон. Світильник на довгому підвісі, що звисає зі стелі, заливає яскравим світлом поверхню робочої стільниці на кухні, обідній стіл або місце для читання, тоді як решта обсягу приміщення заповнена світлом м'яким і розсіяним, не дратівливим для зору, що не відволікає увагу від сюжетно важливих частин інтер'єру. Яскравий і неординарний дизайн підвісних люстр, що нагадують краплі які звисають зі стелі або струмені води, запам'ятовується надовго, як і футуристичні кулясті світильники, споти, фантазійні торшери та настільні лампи.