Ideal Lux (Італія)

Ideal Lux

Ideal Lux – бренд з історією

Бренд Ideal Lux з'явився в 1987 році. Його основним напрямком діяльності є виготовлення освітлювальних приладів. Фабрика завжди славилася високою якістю продукції і широким асортиментом. Поступово її виробництво розширювалося. Тепер це всесвітньо відома компанія, що випускає світильники для різних стилів інтер'єрів. Співробітники компанії регулярно підвищують рівень якості товарів, що випускаються. Клієнтам пропонується той модельний ряд, який на крок випереджає сучасні технології. Високі позиції фабрики забезпечені інноваційними досягненнями і значним досвідом.

Ideal Lux світильники: особливості

Освітлювальні прилади даного бренду користуються великою популярністю, оскільки мають наступні особливості:

  • Матеріали, що використовуються в процесі виготовлення виробів, натуральні. Це кераміка, фарфор, латунь, бронза, скло, натуральна деревина. Завдяки цьому Ideal Lux світильники є високоякісними і довговічними.
  • У компанії є власний дизайн-центр, тому до розробки кожної моделі фахівці підходять максимально серйозно, уважно і відповідально. Кожна люстра унікальна і неповторна.
  • Висока якість освітлювальних приладів підтверджена сертифікатами. Продукція відповідає всім вимогам європейських стандартів. Це надійні, довговічні вироби, які не розчарують покупців.

Ціна на Ideal Lux люстри

Ціни на освітлювальні прилади бренду сильно відрізняються. У формуванні вартості грають роль певні фактори:

  • Потужність. Якщо люстри мають високий показник потужності, значить вони покликані освітлювати великі приміщення. Такі моделі більш дорогі.
  • Число ламп. Якщо у виробі використано безліч ламп, його вартість вище, оскільки механізм виходить більш складним за своєю структурою і ефективним у освітленні. Моделі з однією лампою коштують дешевше, але вони розраховані більше на локальне освітлення.
  • Дизайн. Багатокаскадні люстри вимагають великих витрат під час виробництва. Природно, такі будуть коштувати дорожче. Також дорожчі цінники мають ексклюзивні розробки.
  • Опція пило- та вологозахисту. Є не у всіх моделей, але наділяє виріб надійністю і більш високим ступенем безпеки. Коштує такий освітлювальний прилад дорожче, але виправдовує себе в експлуатації.

Де купити продукцію Ideal Lux (Італія)?

Купити світильники та люстри Ideal Lux можна в інтернет-магазині Люстра-Стиль, де представлений повний асортимент товарів цього бренду. Клієнтам пропонуються моделі в різних стилях під різні дизайни інтер'єру. Навіть найвибагливіші клієнти знайдуть товар для своїх потреб.