Kanlux (Польща)

Kanlux

Шановні покупці, ми працюємо в режимі інтернет-магазину.
У зв'язку з локдауном наш виставковий зал не працює.
Залишити замовлення на нашому сайті ви можете без змін онлайн 24/7.
Доступні доставка та самовивіз зі складу.

Kanlux світильники з ПольщіKanlux – це більше, ніж світло

Компанія Kanlux SA – один з лідерів в сфері освітлення. Створена в 1989 році в Польщі, як невеликий сімейний бізнес, фірма перетворилася в міжнародну компанію з філіями в Німеччині, Чехії, Словаччині, Україні, Румунії, Болгарії, Угорщині, Росії. Світильники Kanlux доступні в більш ніж 40 країнах світу. Компанія пропонує своєму покупцеві сучасне якісне освітлення в широкому асортименті.

Продукцию Канлюкс можна розділити на 6 груп: архітектурне освітлення, світильники для будинку, зовнішнє освітлення, джерела світла (лампочки), модульна апаратура, електромонтажне обладнання та аксесуари – більш ніж 1500 одиниць в цілому. Компанія Kanlux має власну лабораторію, яка оснащена сучасними вимірювальними приладами, що дозволяє забезпечити суворий контроль якості вироблених товарів. У 2004 році організація отримала Сертифікат ISO, який підтверджує впровадження системи менеджменту якості, що відповідає вимогам ISO 9001: 2000 у сфері імпорту та дистрибуції приладів освітлення і електроприладів. У 2014 році був успішно проведений процес аудиту ресертифікації відповідності нормі ISO 9001: 2008 (номер сертифіката PL11000076 / U). Компанія Канлюкс постійно стежить за світовими тенденціями і розвитком сучасних технологій. Нові продукти створюються з урахуванням функціональності, енергоефективності, терміну служби і екологічності.

Kanlux Україна

В Україні ТОВ Канлюкс розпочало свою діяльність у 2009 році. В даний момент компанія займається розповсюдженням продукції по всій території України, активно просуваючи сучасні технології енергозбереження в нашій країні.

Kanlux купити в Києві

Якщо Вам необхідний накладний або вбудований точковий світильник Kanlux, настільна лампа Kanlux або світильник для вуличного освітлення, менеджери інтернет-магазину "Люстра-стиль" нададуть професійну консультацію і підберуть освітлювальний прилад, який підійде саме для Вашого інтер'єру або екстер'єру.