MARKSLOJD (Швеція)

MARKSLOJD

Скандинавське електричне сонце від MARKSLOJD

Шведський клімат суворий, щоденна присутність сонця на небосхилі може бути лише мрією жителів цієї країни. Можливо тому від захованого в електричну лампу освітлення виробники вимагають не тільки якісних характеристик, а й вищих показників стилю. Така властива північному характеру скрупульозність до деталей дала основу для народження скандинавського стилю. Електроприлади в цьому інтер'єрному напрямку відіграють провідну роль, так як насичують приміщення відсутнім світлом. Вуличне освітлення виконано в кращих традиціях «зроблено на століття». У Швеції знаходиться відома всьому світу компанія MARKSLOJD. Світлотехнічний лідер задає тон у виробництві, використовуючи передові технології.

MARKSLOJD завжди в центрі уваги

Протягом довгого часу стелі, як правило, були дуже нудними і знебарвленими. Налаштували їх на інший лад різноманітні освітлювальні прилади. Шукаєте ви нейтральний світильник чи незвичайну люстру – завжди можна знайти те, що підійде саме вам.

MARKSLOJD розробляє новітні конструкції, а також не залишає поза увагою технічний бік. Інженери й дизайнери думають не тільки про форми, але і про функції. Тому каталоги MARKSLOJD в нашому інтернет-магазині Люстра-Стиль наповнені такими видами електроприладів:

  • підсвічування для картин і дзеркал (спрямованого променя вниз і вгору);
  • люстри (каскадні, на штанзі, кришталеві, підвісні, стельові, дитячі);
  • бра (з одним і двома плафонами, рухомим джерелом світла);
  • настільні лампи (з абажуром з тканини, плафоном зі скла, на основі та без неї);
  • торшери (регульованої та стаціонарної висоти);
  • зразки вуличного освітлення;
  • стельові світильники;
  • споти (з різною кількістю ламп).

Діапазон MARKSLOJD – освітлення всього простору

Консультанти нашого інтернет-магазину Люстра-Стиль нададуть вам рекомендації з вибору необхідного типу освітлювального приладу MARKSLOJD, його потужності, дизайнерського виконання, матеріалів, з яких він виготовлений, адже ми спеціалізуємося на поставках електроприладів 7 років. Масштаб пропонованої продукції дозволяє визначитися будь-якому покупцеві: і тому, кому потрібне загальне освітлення й іншому, хто шукає точкове світло.

За допомогою ламп від MARKSLOJD ви можете освітити в кімнаті картини або затишний куточок завдяки направленому світлу прожекторів. Взаємодія між світлом і тінями — це те, що створює життя в кімнаті, адже зі світлом прожектора легко експериментувати, отримуючи кімнату, яка буде дуже затишною. А з шикарними кришталевими люстрами гостинною здасться будь-яка кімната. Для вуличного освітлення MARKSLOJD вибрав лаконічний стиль, підкреслюючи тим самим своє скандинавське походження.

Безпечна продукція MARKSLOJD

Вся продукція MARKSLOJD, яка є в модельній лінійці нашого інтернет-магазину Люстра-Стиль, відповідає різного ступеня захисту від несприятливих впливів IP (International Protection Rating). Весь товар пройшов перевірку європейських сертифікаційних лабораторій на предмет безпеки. Тому, купуючи у нас, будьте впевнені в конкурентності цін, зручності оплати, швидкості доставки і асортиментній різноманітності.