Asfour Crystal (Єгипет)

Asfour Crystal

З давніх-давен кришталеві люстри вважалися серед наших співвітчизників вершиною розкоші. З цим важко не погодитися – загадковий блиск кришталю, його переливи, що зачаровують, створюють незвичайну обстановку, пронизану чарами і очікуванням якогось дива. У наші дні на зміну традиційним люстрам приходять унікальні світильники від єгипетського виробника Асфур, виготовлені з полірованих кристалів і позолоченого металу. У себе на батьківщині фірма Asfour Crystal відома як найбільший виробник різноманітної продукції зі штучного кришталю, яка поставляється в більш ніж півсотні країн по всьому світу.

Приваблива ціна на Asfour Crystal в інтернет-магазині

Чудовий дивовижний краєвид кришталевих еліт-світильників Асфур нікого не залишить байдужим – змусити себе відірватися від їх споглядання вельми і вельми непросто. Дивовижне поєднання мерехтливого кришталю, що випромінює промені світла з самого центру кристалів, з плафонами з прозорого скла і вишуканої металевої основи, покритої позолотою, перетворює утилітарний освітлювальний прилад в унікальний арт-об'єкт, яким можна милуватися годинами безперервно, забуваючи про час і відмовившись від повсякденних турбот.

Де можна купити Asfour в Києві

В інтернет-салоні освітлення 21-го століття Люстра-Стиль Ви знайдете найбагатший в столиці вибір елітних єгипетських світильників Asfour Crystal. Асортимент товару вражає уяву – від простих, але надзвичайно елегантних моделей в формі піраміди, краплі або дивовижної кришталевої квітки до розкішних точкових світильників, прикрашених довгими підвісками з сотень кришталиків, що переливаються. Щодня фабрики Асфур виробляють близько сотні тонн виробів з кришталю (прозорого або забарвленого), які використовуються для виготовлення світильників, сувенірів, прикрас, всіляких творів декоративно-прикладного мистецтва.

Світильники Asfour Crystal в Україні

Виробництво товарів з декоративного кришталю, в якому є підвищений вміст оксиду свинцю, було налагоджено в Єгипті в 2000 році з появою підрозділу Crystal Fashion Components. Наявність в складі кристалів свинцю надає їм особливого блиску і прозорість за рахунок незвичайного заломлення світлових променів. Висока якість ограновування з наступним поліруванням забезпечується застосуванням прогресивних автоматизованих ліній, призначених для виготовлення з кришталю стразів, намистин, підвісок, різноманітних фігурок, а також комплектуючих для оригінальних точкових світильників.