Lutec

Lutec

Увага! Оновлений графік роботи нашого шоу-руму на період карантину вихідного дня:
Понеділок-П'ятниця – з 9:00 до 18:00.
В суботу шоу-рум не працює, але можливий самовивіз з нашого складу.
Залишити замовлення на нашому сайті ви можете без змін онлайн 24/7.

Lutec™ – інноваційний підхід до освітлення

Компанія починала свій шлях як національний завод з виробництва алюмінієвої продукції, серед якої були класичні рішення для дому та вуличні ліхтарі. Перші міжнародні партнери з'явилися у 1996 році.

В 2001 році відкрилась фабрика, яка почала займатися виробництвом виключно декоративного та садового освітлення. Співпраця з професійними дизайнерами дозволила створити цікаву пропозицію на ринку та відкрила дорогу оновленому бренду – Lutec.

Як окремий виробник, Lutec почав свою діяльність у 2010, зосередивши виробництво на сучасних технологіях – LED-світильниках та освітленні із сонячними батареями. Сьогодні компанія пропонує освітлення із філософією Clever Design, що поєднує функціональність та стильний зовнішній вигляд.

Окрім безпосередньо виробництва, в компанії діє платформа для експертів в дизайні та проектуванні. Фахівці мають простір для дискусії та впровадження інновацій. Задоволений споживач – це головна мотивація бренду.

На нашому сайті представлений асортимент вуличного освітлення Lutec – настінні світильники та бра, паркові й садові стовпчики, прожектори, ліхтарні стовпи. Замовити світильники Лютек ви можете в кілька кліків, діє доставка в Києві та інших містах України.