Electro House (Україна)

Компанія ЕлектроХаус - молодий, але вже досить затребуваний постачальник світлотехнічної продукції. Заснована вона була в 2006 році. Спочатку компанія займалася наданням послуг з електромонтажу і поставками світлотехнічної продукції. Через рік асортимент пропонованих товарів розширився до 2500 позицій, а ще через 2 роки компанія зареєструвала індивідуальну торгову марку. Під нею стали випускати власну продукцію, яку реалізовували через гіпермаркети.

На сьогоднішній день Electro House має широку дилерську мережу не тільки в Україні, але і в країнах ближнього і далекого зарубіжжя.

Товари компанії Electro House

До уваги споживачів компанія пропонує наступні види продукції:

  • Всі види бра. Застосовуються для освітлення невеликих площ в житлових приміщеннях - біля ліжка, крісла, письмового столу. Їх використовують в якості нічника в дитячих.
  • Світильники, які монтуються на стіні. Встановлюються в вітальнях, спальнях, прихожих, в виробничих приміщеннях.
  • Прожектори. Дають яскравий направлене світло і можуть застосовуватися як в громадських приміщеннях, так і на присадибних територіях.
  • Трекові системи. Є оригінальною прикрасою будь-якої сучасної вітальні або спальні, їх монтують в розважальних закладах, в приміщеннях виробничого призначення.
  • Вуличні освітлювальні пр ІБОР. Будуть оригінально виглядати в саду, парку або перед входом в розважальний заклад або солідний ресторан.
  • Настінні кріплення, коннектори. Можуть бути використані як комплектуючі для монтування деяких видів освітлювальних приладів.
  • Світильники, які монтуються в меблі. Якісно висвітлять певну ділянку поверхні або приміщення. Їх можна встановити на книжковій полиці, стелажі, кухонному гарнітурі, на поличці у ванній кімнаті і т. Д.

Сфера застосування продукції ЕлектроХаус досить обширна. Кожен з видів продукції, перерахованої вище, виготовляється з матеріалів високої якості, відповідає європейським стандартам, має прийнятну вартість і безпечний для здоров'я людини.

Вартість товарів від Electro House

Ціна на продукцію цієї компанії формується з декількох складових. На ціну впливає:

  1. матеріал виготовлення,
  2. вид освітлювального приладу,
  3. розмір і призначення товару.

Ще в цьому випадку враховується спосіб кріплення, потужність і функціональність освітлювального приладу.

Де можна купити продукцію Electro House?

Всі види освітлювальних приладів від ЕлектроХаус пропонує всім бажаючим торгова віртуальна платформа Люстра-Стиль. Саме тут кожен з покупців знайде все необхідне для створення якісного та сучасного освітлення не тільки в житловому приміщенні, але і в приміщеннях іншого призначення.
Подробнее: https://lustra-style.com.ua/m141-electro_house