Trio

Trio

Бренд Trio: історія виникнення

Компанія TRIO Leuchten GmbH була створена в 1991 році в німецькому місті Арнсберг. Невелике підприємство, на якому працювало 10 чоловік, за більш ніж 20 років перетворилося на великий міжнародний бізнес, почавши імпорт у Швейцарію, Австрію та Швецію, а потім й інші країни Європи.
Компанія REALITY Leuchten GmbH, у найтіснішій співпраці з TRIO, займається брендом Reality, інформація про продукцію якого виходить окремим каталогом.
TRIO International GmbH репрезентує бренд Trio на міжнародному рівні.

У наш час Trio ™ – провідний європейський бренд, під яким випускається модне якісне освітлення за доступними цінами. У тісній співпраці з дизайнерами на виробництві працює понад 200 робітників.

Світильники та люстри Trio lighting купити, Київ

Філософія компанії – натхнення простими речами

Колекції Trio оновлюються щороку, щоб клієнт завжди міг знайти свіжі ідеї та найкращі дизайнерські рішення. В асортименті бренду класичні й сучасні світильники, люстри для дому та офісу, торшери та бра, настільні лампи, точкове світло та надійне вуличне освітлення. Кожна колекція Trio lighting виконана в єдиному стилі – можна підібрати освітлення для всього будинку.

На виробництві використовуються матеріали високої якості, в дизайні органічно поєднується скло і кришталь, метал і текстиль, пластик. Незвичні комбінації матеріалів сподобаються шанувальникам дизайнерських експериментів.

Своєю продукцією компанія прагне надихнути на створення затишку, повсякденного комфорту й легкості. Велика увага приділяється філософії краси в простих речах, а також захисту навколишнього середовища. Матеріали, що використовуються на виробництві, абсолютно безпечні для природи та здоров'я людини.

Настільні лампи з нового каталога Trio

Купити підвісні світильники Тріо з нового каталогу

Стандарти якості Trio lighting

Світлотехніка Reality та Trio — це сучасні ідеї в освітленні і висока німецька якість за прийнятну ціну. Вся продукція сертифікована (європейська відповідність СЕ) та повністю відповідає високим стандартам якості. На led-модуль виробник надає гарантію 5 років.