Carlo de Santi (виробництво Іспанія)

Відома торгівельна марка з Іспанії Carlo de Santi пропонує споживачам якісну продукцію для освітлення приватного житла, офісних приміщень, а також громадських закладів. Товари представлені в різних цінових категоріях і призначені для різних інтер'єрів. Весь товар бренду проходить сертифікацію, тому заслужено займає лідируючі позиції на ринку.

Види товарів бренду Carlo de Santi

Асортимент продукції іспанської компанії представлений наступними товарними позиціями:

  • Люстри-підвіси. У цю категорію входять сучасні моделі в стилі лофт і підвісні кулі
  • Люстри припотолочні. Серед моделей є вироби на рослинну тематику і сучасні лофт-люстри
  • Бра і настінні прилади. В категорії представлені товари в сучасному лофтового дизайні і люстри, виготовлені з кришталю
  • Підвісні моделі. У групі цих товарів є вироби з ажурною обробкою, ультрамодні варіанти і лофт-тематики, люстри у формі барабанів, а також з кришталю
  • Настільні вироби. Це компактні люстри з гнучкими штативами і різним ступенем яскравості

Робота над кожною моделлю ведеться з урахуванням сучасних технічних вимог, тому функціонал і дизайн виробу продумуються максимально чітко. До переваг освітлювальної техніки Карло де Санті відносяться:

  • Великий вибір продукції
  • Якість, надійність, практичність
  • Доступні ціни
  • Унікальний дизайн

Вартість товарів компанії Carlo de Santi

Ціна на вироби Карло де Санті залежить від обраної товарної позиції, її розмірів, матеріалу, використаного в її виробництві. Згаданий виробник пропонує освітлювальні пристрої різних форм і дизайнів. В асортименті компанії представлені прилади для монтажу всередині будівель, а також для вуличного освітлення. Їх вартість значно різниться. Витончена і з неповторним стилем продукція відрізняється високою якістю та помірною вартістю.

Де можна придбати товари від Carlo de Santi?

Купити оригінальні освітлювальні пристрої іспанської компанії пропонує інтернет-магазин Люстра-Стиль. Тут споживач зможе вибрати техніку для освітлення приватного будинку або квартири, особистого кабінету або офісного приміщення. На реалізований товар діє гарантійне обслуговування, що надається виробником. За необхідності консультанти магазину допоможуть підібрати необхідну покупку з урахуванням побажань покупця.