Pikart Lights (Україна)

Pikart Lights

Pikart – світильники для поціновувачів якості та індивідуального дизайну

Історія створення

Компанія «PikArt Group» була заснована в 2000 році у Львові. Основний напрямок діяльності компанії – ливарне виробництво художніх виробів, а останнім часом підприємство також активно займається виготовленням дизайнерського освітлення за проектами, яке чудово себе зарекомендувало.

Переваги освітлення PikArt™

За допомогою якісних функціональних та елегатних світильників PikArt можна розставити акценти в інтер'єрі, створити необхідну атмосферу, підкреслити індивідуальність будинку, офісу, ресторану або іншого обраного вами приміщення. Настільні лампи і торшери, бра і підвісні світильники PikArt – це сучасні форми і перевірені роками матеріали (сталь, мідь, латунь, патина). Застосування якісних методів зістарювання, а також цікаві деталі роблять світильники ПікАрт унікальними. Таке освітлення стане справжньою родзинкою для безлічі інтер'єрів, буде чудово виглядати, наприклад, в приміщеннях, оформлених в стилі loft, vintage.

Одна з великих переваг освітлення PikArt – це, звичайно ж, українське виробництво.

Роблячи вибір на користь Pikart Lights, ви не тільки отримуєте відмінний оригінальний світильник, але й підтримуєте молодий і перспективний вітчизняний бренд. А в якості продукції ПікАрт можна не сумніватися – вона не поступається якості світильників іменитих іноземних брендів світлотехніки.

Тільки погляньте на люстри Pikart – вони неймовірні!

 

Стильні світильники PikArt українського виробництва в магазині освітлення Люстра-стиль