TK-Lighting (Польща)

TK-Lighting

TK-lighting – освітлення як хобі

Компанія TK Lighting була заснована в 2013 році в Польщі. Сьогодні вона стрімко розвивається і вийшла на міжнародний, європейський ринок. Засновник компанії, Томаш Кривульт, вважає освітлення своїм хобі. Після довгих років роботи у сфері світлотехніки Томаш вирішив відкрити власне виробництво. Відмінна якість продукції та орієнтація на потреби споживача зробили бренд впізнаваним і популярним.

Виробник пропонує широкий асортимент товарів: торшери й настільні лампи, люстри, підвісні світильники, бра та абажури. Є окрема серія освітлення для дитячої кімнати.

Всі матеріали абсолютно безпечні для здоров'я. Це натуральні тканини льону та бавовни, привезені з Голландії, дерево (бук, сосна), скло, метал і якісний пластик.

Підвісний світильник TK-Lighting Steel Wave купити в Києві

Особливості світильників TK-lighting

У стилістиці простежується стиль модерн – прості форми, мінімалізм і стриманість, моно-відтінки. Головною декорацією часто виступає сама лампочка, як джерело світла, а світильник є гарним обрамленням. Таке рішення відмінно підійде для лофт-інтер'єру, створить акценти в будь-якому приміщенні.

Дуже цікаві лампи з металу з 3D-гравіюванням. Для створення гравіювання будь-якої складності та форми на виробництві використовується спеціальна лазерна машина. Таким способом зроблені лампи Yoda, Galaxy, Tina, Long і Steel.

Освітлювальні прилади ТК Лайтінг збираються вручну під ретельним контролем відділу якості. Повністю зберігається оригінальність дизайнерської задумки. В результаті тонке поєднання дерева, металу, текстильних деталей і різноманітність форм надають світильникам TK Lightning бездоганного вигляду.

З асортиментом виробника можна ознайомитися на нашому сайті або завантажити каталог TK-lighting.

Підвісні світильники TK-lighting з колекції Galaxy в інтер'єрі

Підвісні світильники TK-lighting Galaxy купити в Києві