Zuma Line (Польща)

Zuma Line

Люстри і світильники Zuma Line купити Київ

Zuma Line (Польща) – якісні рішення для будь-яких інтер’єрів

Виробник Zuma Line пропонує широкий асортимент надійного та стильного освітлення. Компанія приділяє особливу увагу якості – польські спеціалісти контролюють продукцію на всіх рівнях, від виготовлення на заводі до відвантаження клієнтові, на фабриці використовується тільки сучасне обладнання.

Сьогодні продукція Зума Лайн має визнану якість, виробник співпрацює з іноземними партнерами та представлений в більшості європейських країн. Філософією компанії є прагнення створити сучасне освітлення, що органічно впишеться в наше повсякденне оточення і подарує особливий настрій. Серед колекцій бренду представлені серії для оформлення різних за функцією приміщень: спальні, вітальні чи кабінету, передпокою, ванної кімнати, їдальні та кухні, офісів і громадського простору. Підібрати освітлення можна до будь-якого інтер’єру. Захоплює різноманітність дизайнерських рішень – тут романтика і модерн, індастріал та лофт, вишукана класика.

Колекції освітлення Зума Лайн

Особливу популярність серед європейського споживача завоювали кришталеві підвісні світильники серій Crystal, Rain, Vista й Perle – ідеальне поєднання скла і кристалів.

Також уваги заслуговує серія Loya – різнокольорові підвіси циліндричної форми. Для досягнення цікавого світлового ефекту можна повісити декілька підвісів з колекції Zuma Line Loya разом.

Переваги світильників Zuma Line

  • Надійність та європейська якість
  • Цікаві дизайнерські рішення
  • Широкий асортимент
  • Різноманіття стилів
  • Доступна ціна

Світлотехніка Zuma Line широко представлена в інтернет-магазині «Люстра-Стиль» – оберіть підвісні світильники, декоративні, кришталеві люстри, торшери і бра, настільні лампи і точкове освітлення. Вас приємно вразить співвідношення ціна-якість продукції.

Завантажити каталог Zuma Line 2018-2019 pdf