Nowodvorski (виробництво Польща)

Nowodvorski

Nowodvoski – відданість традиціям

Nowodvorski Lighting – це компанія-виробник освітлювальних приладів, що динамічно розвивається, один із лідерів освітлення в Польщі та у світі.

Бренд існує з 1994 року. Все починалося з невеликої сімейної фірми з кількома працівниками, зараз підприємство виробляє в день близько 5 тисяч світильників і забезпечує роботою більше 400 фахівців.

Світильники та люстри Nowodvorski Lighting купити Київ 

Цінності компанії – це довіра й лояльність клієнтів та свого персоналу. Більшість співробітників працюють тут вже багато років, передаючи досвід і знання новачкам. Широкий асортимент і висока якість дозволили бренду завоювати не тільки європейський ринок – сьогодні продукція експортується в 45 країн світу, в Америку та Азію, Африку й Австралію.

Крім того, під своїм ім'ям компанія розробляє і поставляє освітлення для офісів і готелів, медичних центрів, санаторіїв, складаючи серйозну конкуренцію більш дорогим європейським брендам. Яскравим прикладом такого співробітництва є польські готелі Elan і Mistral Sport.

Асортимент світильників Новодворськи

Асортимент виробника дуже широкий, налічує більше 2000 позицій і регулярно поповнюється, відповідаючи на запити споживачів. Популярністю користуються настінні світильники Nowodvorski – функціональні і стильні, вони служать не тільки джерелом світла, але й предметом інтер'єру. Також представлені бра та стельові світильники, настільні лампи й торшери, вуличні світильники. Люстри Nowodvorski зачаровують незвичайним оформленням. Всі вони, незалежно від місця встановлення, виділяються технологічністю й продуманим дизайном, стануть окрасою будь-якої оселі.

На нашому сайті ви знайдете позиції із наступних серій Nowodvorski Lighting:

  • Modern
  • Spotlights
  • Bent Glass Lamps
  • Classic
  • Kids
  • Bathroom
  • Outdoor
Новинки освітлення Nowodvorski 2019 купити Київ 

Виробництво повністю укомплектоване необхідним сучасним обладнанням, на всіх етапах впроваджено жорсткий контроль якості. Над створенням освітлення працюють не тільки технічні фахівці, а й провідні дизайнери. Відстежуючи актуальні тренди, вони знаходяться в постійному пошуку модних рішень для інтер'єрів різних стилів.

Якість за доступною ціною

Щоб підтвердити високу якість продукції, компанія регулярно бере участь в міжнародних виставках і неодноразово нагороджена сертифікатами переможця.

Купити світильники та люстри Nowodvorski ви можете в інтернет-магазині Люстра-Стиль, в каталозі доступні товари під замовлення і в наявності. Наш фахівець проконсультує у телефонному режимі та, у разі потреби, зорієнтує і допоможе з вибором. Співвідношення якості й ціни на світильники Новодворський приємно здивує навіть вимогливого покупця.