Horoz Electric (виробництво Туреччина)

Horoz Electric

Увага! Наразі наш інтернет-магазин приймає та доставляє замовлення у штатному режимі.
Відвідування шоу-руму обмежене (не працює) у зв'язку з карантином.
Субота тимчасово вихідний день.
Якщо у вас виникли запитання стосовно замовлення, телефонуйте! Детальніше

Horoz Electric

Дана організація була заснована в 90-их роках минулого століття. За довгий час існування бренд став широко відомий по всьому світу. Його цінують завдяки високій якості продукції, впровадження інноваційних технологій та величезному асортименту виробів. Головним напрямком бренду є виготовлення освітлювальних приладів, світлодіодних ламп, люстр, бра. Компанія активно розробляє затребувані інновації на ринку освітлювальної техніки. Представлені моделі різних розмірів, кольорів, стильових рішень. Зупинивши свій вибір на продукції Horoz Electric, ви точно не розчаруєтеся. Вас приємно здивують не тільки висока якість виробів, але і розумні ціни.

Horoz Electric в Україні

Кожен виріб цього бренду унікальний. Все завдяки власній сучасній лабораторії, яка розробляє затребувані нововведення в сфері освітлювальних приладів. Сучасні технології використовуються на кожній стадії: від проектування виробу до доставки готової продукції.

Товар цього турецького бренду відповідає найвищим стандартам якості, що підтверджено міжнародними сертифікатами.

Продукція чудово поєднується з різними стилями інтер'єру. Представлені освітлювальні прилади, виконані в різних дизайнерських рішеннях. Кожен покупець знайде для себе відповідну модель.

Ціни на вироби Horoz Electric в Україні

При виборі продукції більшість клієнтів звертають увагу саме на цінник, а не характеристики. Турецький бренд пропонує конкурентоспроможні ціни, які залежать від певних факторів:

  • Потужність. Чим вище цей показник, тим більш просторі приміщення може висвітлювати прилад. Якщо потужність дійсно висока, товар коштує дорожче, але він виправдовує себе неймовірними можливостями. Для маленького приміщення (кухні, коридору) досить люстри з потужністю до 200 Вт, а для великого (залу, робочого кабінету) краще використовувати світильник з сумарною потужністю в 500 Вт.
  • Кількість режимів. Деякі прилади можуть висвітлювати приміщення в декількох режимах: можна робити світло максимально яскравим або приглушеним. Людина зможе з легкістю перемикати режими навіть пультом управління, але за такий комфорт потрібно більше заплатити.
  • Системи захисту. Деякі моделі додатково оснащені спеціальними захисними системами проти вологи, пилу. Це підвищує їх безпеку, надійність.

Де купити продукцію Horoz Electric в Україні?

У місті Київ є виставковий зал, в якому можна придбати освітлювальні прилади цієї компанії. Але не обов'язково купувати товар в Києві, зробити це можна і в нашому інтернет-магазині з доставкою по всій Україні. В електронному каталозі товари розподілені за категоріями, що полегшує їх пошук. При необхідності покупцеві можуть допомогти онлайн-консультанти. Онлайн-покупки — це швидко і вигідно!