Як купити?

Шановні покупці, якщо у вас виникли труднощі з покупкою в нашому інтернет-магазині, нижче, ми ілюструємо як оформити замовлення на нашому спеціалізованому ресурсі.

Зробити замовлення в «Люстра-Стиль» зовсім не складно:

1) Вибираємо товар

Вибираєте вподобану Вам люстру або світильник і клікаєте по кнопці «Купити». Також, клікнувши по зображенню або назві світильника, можна перейти безпосередньо в картку товару, де Ви докладно ознайомитеся з описом і характерітстікамі світильника і вже там натиснете на кнопку «У корзину».

2) Вказуємо кількість

Біля кнопки «В КОРЗИНУ» , зліва, можна вказати кількість необхідне Вам.

Як купити люстру в магазині освітлення Люстра-Стиль

3) Оформлення покупки

У додатковому вікні можете вибрати – «Оформити замовлення» або ж  «Повернутися в магазин»  для подальшого вибору товарів. При натисканні на кнопку «Оформити замовлення», далі Ви будете перенаправлені на сторінку оформлення замовлення. 

4) Заповнення контактної інформації та підтвердження

На сторінці оформлення покупки Вам залишається всього лише ввести свої контактні дані, вибрати зручний для вас спосіб оплати і доставки і зробити покупку натиснувши на кнопку «Підтвердити заказ».Також Ви можете стати зареєстрованим клієнтом нашого інтернет-магазину і скористатися перевагами постійних клієнтів. Для цього зареєструйтеся на сайті перейшовши за посиланням «Реєстрація».

Вітаємо, тепер ви знаєте як слегкостью можна купити люстру яка вам сподобалася в нашому інтернет-магазині.

Дякуемо за увагу, вдалих і вигідних Вам покупок!