Лампа настільна офісна

Яка повинна бути офісна настільна лампа

Вибираючи офісні настільні світильники, необхідно розуміти, яка головна функція буде покладена на світловий прилад.
Основне завдання офісних настільних ламп, як і настільніх ламп для школярів, – забезпечити найкраще освітлення робочого простору співробітника фірми або працівника офісу.

  • Якісне світло. Гарна передача кольору і світло без мерехтіння – саме такими, перш за все, параметрами повинні володіти хороші настільні офісні лампи. Якісне офісне освітлення не буде втомлювати співробітників, очі при такому світі не будуть втомлюватися, а, відповідно, ККД персоналу підвищиться.
  • Зручне регулювання. Настільна лампа зі зручним регулюванням спрямованості світла дозволяє зробити більш точне налаштування освітлення в офісному режимі. У нашому інтернет-магазині «Люстра-Стиль» – широкий асортимент настільних ламп, серед яких можна вибрати і купити настільну лампу в офіс або додому. У нашому каталозі знаходиться велика кількість ергономічних настільних ламп зі зручними механізмами регулювання і різним кріпленням, що дозволяють максимально зручно освітити робоче місце.

Зовнішній вигляд офісних ламп

Як правило, настільні лампи для офісу виготовляються в строгому стилі і з застосуванням чорних або сірих тонів. Такий нейтралітет в кольорах допомагає налаштувати співробітників офісу до більш продуктивної роботи і не перевантажує очі зайвою увагою до себе.
Звичайно ж, якщо ви вибираєте настільну лампу для роботи собі в квартиру, то можна взяти і більш вишукані варіанти, які найкраще зможуть підійти по дизайну і забезпечать продуктивну роботу в домашній обстановці.

Настільні лампи для офісу з кріпленням на прищіпці зручні тим, що є мобільним джерелом світла. Така настільна лампа для офісу – ідеальний варіант, її без особливих зусиль можна перенести практично в будь-яке місце.
Світлодіодні лампи – популярний вид настільних ламп для офісу. Високий ККД світловіддачі і економія споживання електрики – основні плюси ламп такого типу. Саме ці аргументи дають право стверджувати, що такими повинні бути настільні світильники для офісу. Ціна на світлодіодні настільні лампи , зазвичай, вища, що виправдано великим терміном служби.

настільна офісна лампа

Фільтр
Вигідні пропозиції
Ціна
  •  —  грн
Кількість ламп, шт
Виконання
  • Герої мультфільмів
  • Тварини
  • Небо
  • Птахи
  • Квіти
З особливостями
Стиль
Форма плафона
Вид плафона
Матеріал основи
Матеріал плафонів
Очистити вибір