Лампа настільна офісна

Професійні офісні світильники покликані забезпечувати в робочих приміщеннях оптимальні умови, що сприяють підвищенню продуктивності праці і зниження стомлюваності співробітників. Сучасні настільні лампи для офісу, як і світильники, призначені для школярів, повинні забезпечувати якісне і рівне світло, яскраве і стабільне, без мерехтіння і з правильною передачею кольору. В іншому випадку важко очікувати високої віддачі від співробітників, які швидко втомлюються, не можуть зосередитися на виконуваній роботі і роблять набагато більше помилок, ніж це допустимо.

Ціни на сучасні настільні лампи для офісу в інтернет-магазині

При виборі офісної настільної лампи вирішальне значення має не її ціна, а функціональність. Зручне регулювання дозволяє точно орієнтувати потік світла в потрібному напрямку, уникаючи попадання прямого світла в очі. Сучасні офісні світильники відрізняються прекрасною ергономікою і великим набором регулювань, а різноманітні види кріплення дають можливість без труднощів адаптувати освітлювальний прилад до конкретних умов експлуатації на робочому місці.

На відміну від побутових, офісні настільні лампи мають більш строгий і лаконічний дизайн, а також обмежену колірну гамму, що включає зазвичай тільки чорний, білий і іноді сірий кольори.

Вигідно придбати настільні лампи для офісу в Києві

В онлайн магазині-салоні Люстра-Стиль завжди найбільший вибір прогресивних освітлювальних приладів в Києві за доступними цінами. Лаконічність і простота дизайну світильників для офісу не відволікає на себе зайвої уваги, допомагаючи зосередитися і сприяючи підвищенню продуктивності роботи, тоді як для будинку найчастіше вибирають більш вишукані і оригінальні моделі.

Важливим фактором є і економічність офісного освітлення - безперечними лідерами в цьому відношенні вважаються ЛІД-світлодіодні джерела світла з максимальною енергоефективністю і високою якістю світла.

Настільні лампи для офісу в Україні

Одним з основних принципів при проектуванні сучасних офісів є мобільність, тому їх нерідко оснащують переносними настільними лампами зі зручним кріпленням в формі прищіпки, що дозволяє швидко переміщати світильник в будь-яке зручне місце.

Стаціонарні лампи менш функціональні, оскільки надають менше можливостей для регулювання, проте вони більш довговічні, так як практично не схильні до падінь. Завдяки компактним габаритам і незначного тепловиділення від світлодіодів настільні ЛІД-лампи можуть мати невеликі розміри і займають зовсім небагато місця на робочому столі.