Настільні лампи з абажуром

Настільні лампи з абажуром

Наш інтернет-магазин «Люстра-Стиль» пропонує своєму покупцю великий каталог сучасних, декоративних, а також класичних настільних ламп з абажуром.
Такий інтер'єрний світильник, як настільна лампа з абажуром, здатний не тільки прикрасити приміщення, а й добре його освітити. Великий асортимент настільних ламп дозволяє вибрати лампу з абажуром практично в будь-який тип приміщень, з будь-яким дизайном і призначенням. Наприклад, настільна лампа з абажуром, буде відмінним світильником і декоративним предметом на обідньому столику – їх дуже часто використовують для освітлення ресторанів.

Як вибрати лампу з абажуром на стіл

Вибираючи настільні лампи з абажуром, слід звернути увагу на стиль абажура, який разом з функціональним призначенням міг би відповідати загальному дизайну кімнати.
Такі настільні лампи з абажуром здатні не лише освітлювати приміщення, але і створювати в ньому потрібну атмосферу.
Також, обираючи лампу з абажуром на стіл, слід звертати увагу на її загальне оформлення. Для кухні або передпокою зовнішній вигляд абажура може бути одним, а для спальні – зовсім іншим.
Наприклад, може бути кольоровий абажур, що частково пропускає світло, або однотонний, який створює в будинку ліричну, ділову або творчу обстановку.
Необхідно звернути увагу на розміри лампи. Зазвичай, настільна лампа з абажуром має розмір від 20 до 40 см, але можуть бути і винятки.

Користуються популярністю настільні лампи з зеленим абажуром. М'який колір від цих ламп здатне створити затишок і комфорт в будинку, в результаті чого можна буде спокійно відпочити після важкого трудового дня. Крім цього, зелений колір позитивно впливає на здоров'я людини, а його відтінки будуть ефективніше в кімнатах для сну, допомагаючи позбутися накопиченого денного стресу.

Абажури для настільних ламп

Якщо ви не впевнені, що ваша настільна лампа з абажуром вписується в інтер'єр, і у вас виникає бажання змінити абажур, то у нас в інтернет-магазині представлений розділ, де можна вибрати і купити абажур для настільної лампи окремо від основи.