Лампи приліжкові

Як вибрати приліжкову лампу

Вибираючи лампу приліжкову, радимо ознайомитися з усім асортиментом настільних ламп в нашому каталозі, а вже потім приймати рішення на користь вибору вподобаного світильника в цілому.
Приліжкові лампи для спальні, як правило, встановлюють на тумбу або пару тумб, що стоять біля ліжка, і дуже часто це лампи з абажуром.

На що звертати увагу при виборі

Не забувайте, що приліжкові лампи для спальні – це не тільки красива і стильна деталь інтер'єру, а й функціональний світильник. Якщо ви любите читати на ніч або просто іноді любите попрацювати з документацією, лежачи в ліжку, то вам підійде висока приліжкова лампа зі світлорегулятором або ж з рухомим плафоном.
У випадках, коли немає можливості використовувати приліжкові лампи, можна передбачити установку настінного бра з лампою для читання або ж стильного торшера зі столиком – повірте, це дуже зручно.

Приліжкова лампа для спальні фото в інтер'єрі

Інтернет-магазин освітлення «Люстра-Стиль» рекомендує вибирати перевірені лампи – моделі виробників з хорошою репутацією. Не забувайте, приліжкова лампа буде знаходитися в безпосередній близькості до вас під час сну і не повинна виділяти шкідливих речовин і запахів. Якщо у вас виникли запитання при виборі, телефонуйте, наші фахівці проконсультують Вас і допоможуть зробити правильний вибір.