Світлодіодні настільні лампи

До недавніх пір в настільних лампах використовувалися тільки звичайні електричні лампочки розжарювання. Але удосконалення приладів освітлення ніколи не припиняється. Адже головна мета цього процесу – досягнення найкращого співвідношення економічності і безпеки для здоров'я людей. І ось, нарешті, з'являється новинка – світлодіодна лампа, в якій джерелом світла служить напівпровідниковий кристал.

Світлодіодні настільні лампи в даний час вже завоювали собі популярність .Точкові освітлення таких ламп дозволяє комфортно працювати за столом, але залишає в напівтемряві іншу частину кімнати. Настільні лампи такого типу дуже зручні в тому випадку, коли в кімнаті проживає кілька людей, наприклад, в студентських гуртожитках або в малогабаритних квартирах.

Переваги настільних світлодіодних (LED) ламп

Світлодіодна настільна лампа має цілий ряд істотних переваг перед традиційними світильниками. Ось основні з них:

  • Завдяки відсутності шкідливих хімічних речовин і випромінювань настільна лампа LED екологічно безпечна і не вимагає особливого підходу до її утилізації.
  • Настільна світлодіодна лампа має високий ККД, тому споживає значно менше електроенергії.
  • Вона в 10 разів економічніша ніж лампи розжарювання і в 3-5 разів і значно безпечніша ніж люмінесцентні енергоощадливі лампи.
  • Так як офісні настільні лампи на світлодіодах практично не нагріваються, вони набагато кращі за звичайні ламп в плані пожежної безпеки.
  • Світлодіодні лампи (купити на lustra-style) дуже міцні, стійкі до механічних впливів і вібрації.
  • На відміну від ламп розжарювання, які швидко перегорають, настільні лампи на світлодіодах довговічні. Термін їх служби перевищує 11 років.

Настільна лампа світлодіодна (LED): особливості

Не можна сказати, що вище згадана настільна лампа (світлодіодна) зовсім вже позбавлена ​​недоліків. Найголовніший її недолік – відносно висока вартість. Інші особливості таких ламп не можна зарахувати однозначно ні до переваг, ні до недоліків. Наприклад, деяким споживачам світло такої лампи неприємний, здається холодним і неприродним, інші, навпаки, від нього в захваті.

Лампа (настільна, світлодіодна) від мініатюрності джерела світла тільки виграє, так як воно не дозволяє розсіюватися світло по всій кімнаті, зате добре освітлює робочу зону столу. Але от щоб рівномірно освітити все приміщення, доведеться використовувати велику кількість світлодіодів в одному приладі або по всьому периметру розмістити багато дрібних світильників.

Дитячі настільні лампи (LED світлодіодні)

Сучасні дитячі настільні лампи (світлодіодні) – це «розумні пристрої», що поєднують в собі безліч функцій. Наприклад, багато моделей мають сенсорні перемикачі режимів світла, а для малюків, які бояться засинати в темряві, передбачена функція відкладеного вимикання.

Для школярів, що мають телефон, плеєр або смартфон, підійде дитяча настільна лампа led з елементами мультимедіа. Такий прилад оснащений стерео колонками і спеціальними роз'ємами для підключення вищеназваних технічних пристроїв.

Світлодіодна настільна лампа купити

Сучасна світлодіодна настільна лампа, купити яку можна в багатьох магазинах, без сумніву, порадує своєю надійністю та економічністю. А в численних інтернет-магазинах з продажу світлотехнічної продукції, таких як "Люстра-стиль", можна замовити настільні лампи оригінального дизайну, які можуть стати чудовим подарунком до свята.