Настільна лампа для школяра

Правильно і раціонально підібране освітлення дитячої кімнати дуже важливо для здоров'я Вашої дитини, тому хороша настільна лампа для школяра повинна відповідати набагато жорсткішим вимогам, ніж пересічний світильник для вітальні або ж спальні. Їй слід бути перш за все зручною і безпечною в користуванні, давати яскраве рівне світло з високоякісної передачею кольору без найменших спотворень. В іншому випадку легко можна зіпсувати зір, а швидке стомлення очей не дозволить дитині зосередитися на доскональному вивченні предметів, правильному виконанні домашнього завдання.

Практична настільна лампа для школяра, ціна в інтернет-магазині

Зрозуміло, якісний світильник, що повністю відповідає всім пропонованим до нього вимогам, не може бути дуже дешевим, проте в нашому інтернет магазині труднощів не складе вибрати найбільш підходящу лампу за цілком доступною ціною. При цьому слід звертати увагу на безліч різних чинників, серед яких найбільш важливе значення має конструкція столу, а також його розташування щодо основних джерел світла.

  • Лампа з масивною стійкою опорою вельми універсальна і добре підходить для будь-яких випадків;
  • Лампа-прищіпка відрізняється мобільністю і легко переноситься з місця на місце;
  • Струбцина дозволяє міцно зафіксувати настільну лампу на столі, не побоюючись її випадкового падіння при необережному поводженні.

Де недорого купити настільні лампи для школярів в Києві

Скористайтеся допомогою кваліфікованих консультантів магазину Люстра-Стиль, щоб правильно вибрати тип і спосіб фіксації лампи, а також підібрати найоптимальніший за вартістю варіант. При цьому особливу увагу необхідно приділити наступним моментам:

  • Можливість регулювання плафона в різних положеннях, направляючи світло під потрібним кутом - при читанні він повинен падати зверху, а під час писання з лівого боку, щоб тінь від руки не закривала написаний текст;
  • Широкий діапазон регулювань по висоті дозволить адаптувати лампу до зрісту дитини - в цьому випадку світловий потік не буде його зліпити, потрапляючи прямо в очі.

Настільні лампи для школярів в Україні

Високоякісний світильник з міцним надійним механізмом, оснащеним великою кількістю регулювань, довгі роки буде безвідмовно служити Вашому школяреві. Найбільш перспективними є світлодіодні моделі, що відрізняються найбільшим ресурсом, підвищеною яскравістю і стабільністю світлового потоку при мінімальному споживанні електрики і зовсім незначному виділенню тепла. Такі особливості дозволили істотно зменшити габарити LED настільних ламп, а їх економічність благотворно відіб'ється на Вашому сімейному бюджеті.