Настільна лампа для школяра

Як підібрати настільну лампу для школяра

Настільна лампа в дитячій кімнаті – одне з найважливіших джерел світла в загальному освітленні дитячої кімнати.
Серед великого асортименту настільних ламп, важко, на перший погляд, розібратися з головними відмінностями і не легко одразу визначити, яка настільна лампа краще підійде для школяра.
Таке джерело світла, як настільна лампа для школяра, – це, перш за все, зручна у використанні лампа, що дає якісне світло з гарною передачею кольору.

Кріплення

Кріплення настільної лампи, яку ви збираєтеся купити, залежить від розташування столу школяра по відношенню до основного джерела світла в дитячій кімнаті.
Якщо стіл школяра розташований в дальньому кутку кімнати, де світло приглушене, то краще вибрати повноцінну настільну лампу на основі, а якщо основного світла досить багато, то можна користуватися лампою на прищепці, така настільна лампа, зазвичай, має компактні розміри і зручна тим, що мобільна.
Лампи на струбцині – ще один вид настільних ламп для освітлення столу школяра. Такі лампи мають гнучке налаштування спрямованості світла, але їх мінусом є стаціонарне кріплення.

Конструкція

Також при виборі настільної лами для учня, слід звернути увагу на конструкцію лампи:
– Конструкція лампи повинна дозволяти налаштовувати її так, щоб світло падало під різним кутом. Для читання необхідне світло від лампи зверху, а для того, щоб писати, потрібно налаштувати настільну лампу так, щоб тінь від руки не потрапляла в зону написання.
– Лампа повинна без особливих труднощів, зручно регулюватися по висоті, таким чином її можна налаштувати так, щоб світло не потрапляло в очі школяреві і не сліпило його.
– Механізм регулювання настільної лампи повинен бути надійним і ергономічним. Настільна лампа з надійною конструкцією прослужить вам довгі роки.

Якість світла

Найголовніший момент, який впливає на вибір будь-якого освітлення для дітей, – якість світла.
Якісні настільні лампи мають гарну передачу кольору, не псують зір дитини і не спотворюють предмети.
Настільна лампа з хорошими світловими параметрами не буде стомлювати очі і дозволить школяреві краще зосередиться на виконанні домашнього завдання. Останнім часом поширення набули світлодіодні настільні лампи для школярів. Такі лампи мають високі світлові характеристики і дуже популярні.

Фільтр
Вигідні пропозиції
  • Розпродаж
Ціна
  •  —  грн
Кількість ламп, шт
Тип патрона
Потужність лампи, Вт
Виконання
  • Герої мультфільмів
  • Тварини
  • Небо
  • Птахи
  • Квіти
З особливостями
Стиль
Для
Форма плафона
Вид плафона
Матеріал основи
Колір основи
Матеріал плафонів
Колір плафонів
Бренд
Очистити вибір