Дитячі настільні лампи

Настільні лампи для дітей

Настільна лампа в дитячу кімнату. Якою вона повинна бути і які характеристики мати?
Все залежить від віку дитини, якій ви хочете купити лампу. Дитяча лампа повинна бути в домі вже з перших років життя дитини (від 1 до 5 років) і потім змінюватися в продовженні всього його життя, адже з віком з'являються нові інтереси і потреби.

Настільна лампа для малюків від 1 року

Для новонародженої дитини різке світло – не найкраще для здоров'я, тому хорошим варіантом буде встановлена ​​в дитячій кімнаті настільна лампа з абажуром або нічник.

Настільні лампи для підлітка

Вибираючи настільну лампу для дітей підліткового віку, особливо важливо приділити увагу якості світла, яке дає лампа.
У підлітковому віці йде активний процес формування всіх органів людини, включаючи очі, тому розвиток хорошого зору вашої дитини безпосередньо залежить, в тому числі, і від освітлення приміщення, в якому він знаходиться.
В цілому, правильно підібране освітлення в дитячу кімнату допомагає поліпшити настрій дитини, самопочуття і навіть зміцнює імунітет.

Настільні лампи для школяра

До вибору настільної лампи для школяра необхідно підходити дуже акуратно, керуючись нескладними рекомендаціями фахівців нашого інтернет магазину освітлення. Настільні лампи для дітей повинні відповідати основним вимогам, які зможуть забезпечити комфорт вашому маленькому власнику в його затишній кімнаті.