Трекові світильники

У сучасних мінімалістичних або хай-тек інтер'єрах, все частіше можна зустріти трекові світильники, які повністю відповідають концепції подібних стилів, що припускає широке використання найбільш прогресивних технологій і матеріалів, у тому числі і для освітлення. Їх головною особливістю є рухливе кріплення софітів на штанзі-треку, що дає можливість переміщати їх в різних напрямах, - схожі по конструктиву і зовнішньому вигляду світильники-споти такої корисної функції не мають. Подібне рішення значно підвищує функціональність трекових освітлювальних приладів і дозволяє застосовувати їх в приміщеннях найрізноманітнішого призначення.

Найвигідніші ціни на трекові світильники в інтернет-магазині

Інтернет-магазин прогресивних освітлювальних систем Люстра-стиль пропонує найбільший в Україні вибір інноваційних трекових світильників з великою сферою застосування. На відміну від всіляких трекових систем, що поставляються у вигляді набору комплектуючих, з яких на місці збирають освітлювальну конструкцію, світильники продаються вже в готовому вигляді і не вимагають складних розрахунків, проектування або додаткового складання перед монтажем. Проста і надійна конструкція кріплень значно спрощує установку трекових світильників - з нею без зусиль впорається більш-менш досвідчений майстер, що має в розпорядженні універсальний набір інструменту.

Де недорого купити трекові світильники в Києві

Мультибрендовий інтернет-салон Люстра-стиль пропонує багатий вибір трекових LED-світлодіодних світильників за дуже вигідними цінами. Їх постійно зростаюча популярність обумовлена великими функціональними можливостями і оригінальною зовнішністю, яка прекрасно підійде в стильний сучасний інтер'єр. Ще однією найважливішою перевагою є дуже висока якість світла, випромінюваного ЛЕД-світлодіодами. Він не схильний до мерехтіння, властивого газорозрядним лампам, а по спектральному складу найбільш комфортний для людського зору.

Трекові світильники в Україні

Не варто забувати і про економічність ЛЕД-джерел світла, які характеризуються мінімальним енергоспоживанням. Таким чином, трекові світлодіодні світильники не лише дозволяють утілювати сміливі дизайнерські ідеї і оригінальні стилістичні рішення, але і допомагають істотно економити електроенергію, що особливо важливо для власників комерційної нерухомості, в якій доводиться освітлювати досить великі площі, - ресторанів, торгівельно-виставкових центрів і концертних залів, адміністративно-офісних комплексів і тому подібне