Настільні лампи зі струбциною

Шановні клієнти! Зверніть увагу на наш графік роботи:
Неділя 7 червня – вихідний день.
Понеділок 8 червня – вихідний день.

Гарних вам свят!

Настільна лампа на струбцине — дуже функціональний і зручний світильник. Особливість її конструкції — відсутність масивної підставки, яка забезпечує стійке положення лампи на столі. Для фіксації світильника використовується струбцина — механічний гвинтовий затиск, за допомогою якого його можна зафіксувати практично на будь-якій поверхні: на офісному столі, полиці, верстаті або підвіконні.

Настільна лампа зі струбциною: купити і оцінити переваги

У порівнянні зі звичайними настільними лампами, настільна лампа на струбцине має цілий ряд істотних переваг:

  • економія робочої поверхні — лампа може кріпитися як на краю стільниці, так і на поруч розташованому предметі (полиця шафи, підвіконня і т.д.). Тим самим економиться робоче місце на столі, яке можна задіяти для розміщення книг, документів або функціональних предметів. Це особливо зручно, якщо використовуються столи-трансформери з невеликою площею робочої поверхні;
  • безпеку електроприладу — гвинтовий затиск забезпечує дуже щільне і надійне кріплення лампи до столу. На відміну від традиційної лампи на підставці, таку лампу практично неможливо зіштовхнути або повалити зі столу. Це особливо важливо, якщо в будинку є маленькі діти або домашні тварини;
  • мобільність — лампу на струбцине легко перенести і закріпити в будь-якому необхідному власнику, місці. Крім того, інтернет-магазин Люстра-Стиль пропонує моделі особливої ​​динамічної конструкції, з декількома шарнірними ніжками, що дозволяє, не змінюючи місце кріплення лампи, висвітлювати найрізноманітніші місця.

Якщо немає можливості закріпити лампу на стільниці, є особливі моделі з кронштейном для монтажу безпосередньо на стіну.

Настільна лампа на струбцине: ціна вас приємно здивує

Завдяки своїй конструкції, настільна лампа зі струбциною, ціна на яку в інтернет-магазині дуже демократична, відмінно підійде в якості декоративного елемента для інтер'єрів в стилі мінімалізм або хай-тек. Ми доставляємо до Києва моделі тільки перевірених виробників, тому гарантуємо надійність і довговічність кріплення, яка не ослабне або розбовтається згодом.

Якісна настільна лампа зі струбциною, купити які вигідно пропонує інтернет-магазин Lustra-Style має спеціальне кільце ущільнювача з повсті або силікону — воно дозволяє щільно, без люфту, зафіксувати лампу на поверхні столу, при цьому зберігши її від пошкоджень і подряпин.

Настільна лампа зі струбциною від Люстра-Стиль — висока якість, приємна ціна, великий вибір моделей!