Світлодіодні панелі 600х600

Де застосовується світлодіодна панель 600х600?

Сучасна світлодіодна панель-світильник габаритними розмірами 600х600 може застосовуватися як в офісному освітленні так і в інтер'єрному.
Підвішена до стелі на спеціальне кріплення-троси світлодіодна панель 600х600 або ж іншого розміру буде виконувати функцію світильника і добре впишеться в необхідний інтер'єр сучасних стилів. Наприклад, таку панель можна підвісити над обіднім або робочим столом. Для офісного освітлення світлодіодна led панель 600х600 стане вдалою заміною стандартних растрових світильників, що забезпечить ряд переваг, про які ми писали в нашій спеціальній статті "Led-панелі для інтер'єру".

Заміна офісних світильників на світлодіодні панелі 600х600

З появою світлодіодних технологій, заміна неощадливих офісних світильників на більш енергоефективні та енергоощадливі led-світильники стає все більш актуальною. Порахувавши витрати і економічну вигоду від використання в офісах, школах або інших адміністративних будівлях світлодіодного освітлення, вибір в якості основного освітлення світлодіодних панелей стане вагомим аргументом.
Для безпроблемного монтажу в стелі типу армстронг, (а саме такий тип стель в більшості адміністративних і офісних приміщеннях), необхідні світлодіодні панелі 595х595 або ж 600х600.