Світлодіодні прожектори

Світлодіодний прожектор – це світильник, спеціально розроблений для освітлення вулиць, паркових та садових алей, для підсвічування фасадів будівель, пам'ятників архітектури. Будь-яке архітектурне спорудження зі складними елементами світлодіодний прожектор може дуже якісно висвітлити завдяки рівному і яскравого світла.

Таке будівля буде вигідно відрізнятися від інших конструкцій. За допомогою світлодіодного прожектора створюється гра світла і тіні на фасаді будівлі і дуже ефектно підкреслюються окремі елементи архітектурної споруди. Ці прожектори вдало використовують для підсвічування рекламних конструкцій. Вони дають досить яскраве світло для того, щоб рекламу було добре видно навіть з великих відстаней. До того ж, світлодіодні прожектори забезпечують кращу контрастність і кращу сприйнятливість оком освітлюється. Світлодіодні прожектори настільки потужні, що їх можна встановлювати на стадіонах. 

світлодіодні прожектори в інтернет-магазині led-прожектор купити в Києві

Європа вже відмовилася від використання неекономічних галогенних ламп для освітлення вулиць, парків, стадіонів, і застосовує замість них світлодіодні прожектори, які, безсумнівно, як і свтодіодние лампи вони мають ряд переваг:

  • економічність
  • чистий і яскраве світло
  • стійкість до механічних і температурних впливів
  • безпеку
  • довговічність

Найголовніше перевага – це ЕКОНОМІЧНІСТЬ. Для яскравого освітлення світлодіод не вимагає великих витрат електроенергії. Працює він довше звичайної лампочки в 100 разів, і в 10 разів довше люмінесцентної. Світлодіодний прожектор розрахований на 15 років безперервної роботи. Практично не нагрівається в процесі роботи, чим вигідно відрізняється від галогенних ламп. Вуличний світлодіодний прожектор виготовлений з міцного матеріалу з застосуванням світлодіодних технологій. Світлодіоди стійкі до вібрацій і перепадів температур.
Тому ймовірність поломки такого прожектора зводиться до нуля. Встановлювати прожектори можна навіть поблизу легкозаймистих матеріалів.Світлодіодний прожектор можна використовувати зі спеціальним контролером, який регулює яскравість і інтенсивність освітлення.
Таким чином, світлодіодний прожектор більш вигідний і практичний, в порівнянні з іншими типами прожекторів. У нашому каталозі представлені світлодіодні прожектори українського виробника, світлодіоди виробництва - ТАЙВАНЬ, США, ЄВРОПА. Ми можемо виготовити для Вас прожектор будь-якої складності за вашим індивідуальним замовленням.

Немає жодного товару в цьому розділі.