Дитячі настінні світильники

Щоб освітити певну частину кімнати, варто використовувати світильники, які кріпляться на стіну. Завдяки своїми основними характеристиками, такі джерела світла використовуються для створення оригінальних дизайнерських інтер'єрів, надають "родзинку" будь-якому приміщенню. Вони допоможуть висвітлити конкретну частину кімнати, створять атмосферу романтики і затишку в житловому приміщенні, а на виробництві – організовують чергове освітлення або освітлення робочого місця. Доречними такі прилади будуть і на вулицях – вони висвітлять ганок, ділянку перед будинком.

Різновиди світильників настінних і їх особливості

Такі освітлювальні прилади бувають декількох видів:

  • Поверхневі або пристінні
  • Бра

Перші використовуються для установки на стіну, кріпляться до неї своєю задньою поверхнею. Їх використовують в тому випадку, якщо необхідно зробити джерело освітлення малопомітним.

Бра вже стали звичними в кожному будинку. Цей прилад кріпиться на кронштейн, вмонтований в стіну. Висвітлити він може невелику ділянку приміщення.

Рекомендується світильники поверхневі застосовувати в холах, санвузлах, виробничих приміщеннях, дитячих кімнатах, коридорах і для сходових прольотів. У спальних кімнатах, залах найчастіше використовуються бра.

Популярність таких пристосувань пояснюється їх позитивними характеристиками:

  • Компактний
  • Точним напрямком світлового потоку
  • Гармонійним розташуванням в інтер'єрі

Скільки коштують світильники настінні?

Ціна на настінні світильники складається з декількох складових. Це розміри готового виробу, спосіб кріплення освітлювального приладу, наявність додаткової фурнітури і декоративних елементів, а ще - матеріал і те, які лампи в них використовуються.

Також цінник включає в себе впізнаваність фірми-виробника.

Де купити настінні світильники від світових брендів?

Світильники настінні купити кожен бажаючий може в інтернет-магазині Люстра-Стиль. Тут кожен з покупців знайде освітлювальний прилад за смаком. Торговий майданчик пропонує увазі своїх клієнтів величезний вибір пристроїв для освітлення різних приміщень (від житлових до виробничих), а також присадибних ділянок, ганку, ступенів. Електронний каталог магазину містить величезний асортимент виробів від самих іменитих виробників, які зарекомендували себе на ринку електротехнічного обладнання.