Світлодіодні світильники

З кожним днем світлодіодні світильники в Києві і Україні набирають все більшої популярності. Якщо ще кілька років, тому коли вибираєш світильник, рішення на його користь приймали лише окремі споживачі, то сьогодні подібний вибір обов'язково назвуть зразком практичності. І це правильно, адже LED світильники дійсно варто купити. Спираючись на свій професійний досвід, ми підтверджуємо, що вони мають цілу низку переваг.

Світлодіодні світильники для будинку: практично, вигідно, зручно

світлодіодні світильники Київ | lustra-style.com.uaВони відрізняються малим енергоспоживанням, яке до 3-8 разів нижче, ніж у інших джерел освітлення штучного походження (дивлячись що порівнювати з LED). При цьому вони служать дійсно довго — ресурс деяких з них становить 100 000 годин. А це означає, що на практиці світлодіодне освітлення може експлуатуватися до 20-25 років і не втрачати своїх корисних якостей. Плюс протягом усього цього часу воно буде безпечним і екологічно чистим. Світлодіодний світильник купити варто хоча б тому, що в його конструкції немає елементів зі ртуттю, неоном, аргоном. В результаті його постійна експлуатація не шкодить здоров'ю і точно не приведе до загорання. Також LED світильники дуже просто утилізувати.
Те світло, яке дають ці прилади, максимально схоже на натуральне — воно дуже чисте, в його складі немає УФ- або ІЧ-променів, тому він не втомлює очі навіть при тривалому впливі. Якщо встановити одразу декілька світлодіодних джерел, якістю освітлення приміщення можна буде ефективно керувати. І протягом багаторічної експлуатації вони неодноразово окупляться. При цьому світлодіодні світильники можуть бути будь-якими за розміром, навіть мініатюрними. Цю їхнью особливість можна активно використовувати при реалізації найсміливіших ідей в інтер'єрі.

Чому світлодіодні світильники в Україні варто купити в Lustra-Style

У нашому інтернет магазині всі моделі представлені більш ніж наочно: з описом, зазначенням технічних характеристик, фотографіями. Вибір буде легким, і, зробивши його, ви переконаєтеся, що в Lustra-Style світлодіодний світильник купити можна за цілком прийнятну вартість. Ми продаємо різні за вартістю моделі, як преміум-класу, так і недорогі, але завжди якісні. Також менеджери нашого інтернет-магазину завжди готові зорієнтувати вас в різноманітності вибору. Один дзвінок, пара запитань — і ви вже знаєте, як вибрати світлодіодні світильники для будинку, якій моделі віддати перевагу при оформленні офісного інтер'єру і так далі. Наші консультації допомагають визначитися, але не нав'язують своєї думки — ви обираєте самостійно, орієнтуючись на свій смак. А щоб купувати світлодіодні світильники в Україні вам було ще простіше і зручніше, ми організували доставку.