Світильники в Loft стилі

Індустріальний шарм – світильники в стилі лофт

Лофт припав до смаку не тільки модним дизайнерам, сьогодні він у всіх на вустах. Особливість даного стилю – імітація відсутності оздоблення в ремонті, тут зустрічаються такі елементи, як відкриті труби, великі витяжки та цегляна кладка. Дизайн повинен створювати відчуття, що занедбане приміщення перетворилось у затишне та облаштоване, при цьому не втративши особливу industrial-атмосферу, затишок горища. Цьому багато в чому сприяє правильно підібране освітлення.

Особливості стилю

Світильник-лофт відрізняється мінімалізмом і лаконічністю форм. В оформленні зазвичай використовуються приглушені та моно-відтінки, але можна зустріти яскраві та неординарні колірні рішення. Також популярні металеві елементи (бронза, мідь, металік), бетонні й дерев'яні вставки.

Топ популярних світильники лофт на Люстра Стиль

Настінний світильник в стилі лофт може мати плафони, оформлені під ковану решітку, або зовсім не мати плафона – тоді гарно виділяється лампа розжарювання. Часто використовуються декоративні led-лампи з функцією димера.

Оскільки характерною рисою стилю лофт також є вільне планування, акцентне освітлення підбирається так само ретельно, як основне, воно допомагає створити помітні контрасти. Точкові світильники в стилі лофт грають важливу роль, вони чітко зонують простір на робочий та для відпочинку. У вітальнях та їдальнях популярним рішенням є споти в стилі лофт, їх можна розмістити над кавовим столиком або робочим острівцем на кухні.

Лофт світильники – універсальне рішення

Світильники loft використовуються не тільки в житлових будинках. Вони стануть чудовим рішенням для комерційних приміщень, кафе та ресторанів, барів, креативних просторів. У міському пейзажі освітлення даного типу виглядає максимально органічно, мабуть тому в останні десятиліття, з ростом мегаполісів, воно й стало таким популярним.

На нашому сайті ви можете підібрати та купити світильники в стилі лофт, використовуючи зручні фільтри. З усіх питань щодо оформлення замовлення звертайтесь до наших консультантів з освітлення! Діє доставка у місті Київ та на території України.