Світильники

Світильники: різновиди і види

Світильник – загальна назва цілого ряду освітлювальних приладів, різних за типом кріплення, виду плафона і призначенням. Але, мабуть, найголовніше, що необхідно зрозуміти, це відмінність понять світильника від люстри. Основна відмінність полягає в тому, що світильник – це узагальнена назва світлових приладів, але, все же, під словом «світильник» прийнято розуміти джерела світла плоскої форми, притиснуті основою до стелі або стіні. А ось світловий прилад, що звисає від стелі на шнурі, — люстра!

Різновиди світильників

Застосування

Як ми вже з'ясували, світильники – це загальна назва цілого ряду світлових приладів. Якщо їх розділяти по застосуванню, то ми це зробили так:

 • Промислові світильники
  Вид світильників, призначених для промислового і, частково, для офісного освітлення. Обмежений асортимент, спрямованість, в основному, на функціональне і енергоощадливе освітлення.
 • Інтер'єрні світильники
  Тут, навпаки, феєрія різноманітності та дизайну: мільйони моделей, тисячі колекцій і сотні каталогів. Світильники в великому асортименті, які прекрасно впишуться в потрібний інтер'єр, від простого і невибагливого до найвишуканішого. Такі світильники стануть непомітними, якщо ви правильно підберете колір і геометрію або, навпаки, будуть родзинкою, підкресливши кращі затишні місця вашого інтер'єру.

За типом монтажу

Сучасні інтер'єрні світильники діляться за типом монтажу:

 • Стельові
  Як правило, стельові світильники кріпляться на дюбелі до стелі, звідси і назва – стельові світильники.
 • Настінні
  Світильники настінного монтажу кріпляться також за допомогою дюбелів.
 • Настінно-стельові
  Це світильники з універсальним кріпленням, як до стелі, так і до стіни.

Такий поділ за типами світильників дуже зручний для пошуку потрібного вам джерела світла. Враховуючи те, які зони ви хочете освітити, елементи можна розмістити на стелі, такі шукайте в категорії «Стельові», якщо вам потрібно зробити світловий акцент на стіні, то подивіться категорію «Настінні». Інтернет-магазин світильників Люстра-Стиль також пропонує настінно-стельові світильники, так як це універсальні світильники, які можна кріпити як на стінку, так і на стелю.

Стиль

Сучасний світ дизайну різноманітний і вимагає ґрунтовного підходу до підбору всіх елементів інтер'єру, в тому числі і світильників. Немає різниці, в якому стилі оформлений ваш інтер'єр, хороший фахівець з підбору світильників зможе якісно підібрати Вам світильник в класичному стилі, стилі модерн, хай-тек, кантрі, прованс або ж у популярному сьогодні стилі лофт.

Призначення

Градація світильників за призначенням обумовлена певною специфікою, великим асортиментом та різною спрямованістю пропозицій. Так, світильники з підвищеним пило- та вологозахистом рекомендуються для організації освітлення у ванну кімнату, більш практичні у прибиранні світильники підійдуть для освітлення в кухні, а добре захищені герметичні світильники призначені для вуличного освітлення.

Інтернет-магазин світильників – «Люстра-Стиль»

Інтернет-магазин «Люстра-Стиль» – фахівець з підбору світильників, наші консультанти мають великий досвід, а головне, бажання допомогти вам купити світильник, який вас не розчарує. Для зручності ми побудували навігацію нашого сайту таким чином, щоб вам було максимально зручно вибрати і купити світильник. Вибір за призначенням – верхнє меню. Наприклад, в категорії освітлення в ресторани можна побачити всі світильники, які підходять під таке призначення. А ось в бічному меню категорій розташовані світильники за типом: люстри, бра, торшери, точкові світильники та настільні лампи – так-так, це все світильники! ;)

Фільтр
Вигідні пропозиції
Ціна
 •  —  грн