Світильники для ванної кімнати

Світильники для ванної: вибираємо правильно

У кожному будинку є кімнати, освітлення в яких створюється за особливими законами. І ванна якраз є однією з них — в ній діють свої правила. Останні потрібно враховувати, щоб створити дійсно гармонійний інтер'єр. Так чим ж керуватися, вибираючи світильники для ванної, на які правила звертати увагу? Зараз розповімо.

Для створення гармонійної атмосфери вкрай важливо враховувати те, що всі предмети інтер'єру поєднуються між собою. Тому світильник для ванної повинен бути витриманим і навіть простим, а не вигадливим і надто ефектним, адже в цій кімнаті мінімум декоративних елементів (а то і зовсім немає їх). Пам'ятайте, освітлювальний прилад не повинен аж надто виділятися з ансамблю предметів інтер'єру — він повинен бути фонової річчю.

Саме тому сьогодні в моді лаконічні світильники для ванної кімнати геометричної форми (наприклад, круглі або квадратні) і невеликої висоти. Їх простота буде доречною, адже вона універсальна і легко вписується в приміщення, оформлене в будь-якій кольоровій гамі. До речі, ще одним дуже цікавим рішенням буде точковий світильник у ванну кімнату. Його мініатюрність і витриманість в даному випадку має значні переваги.

Зверніть увагу, що лампа в ванну не обов'язково має бути саме стельовою. Досить популярні і цікаві і настінні моделі — їх теж можна сміливо вибирати. Важливо тільки розташувати куплений варіант так, щоб він рівно освітлював все приміщення.

Світильники для ванної в Києві: різноманітність моделей на будь-який смак

Знаючи всі правила, можна переходити безпосередньо до вибору. При цьому дуже важливо отримати багато варіантів, щоб визначатися було легше. Їх можемо запропонувати ми, інтернет магазин Lustra-Style. В нашому каталозі представлені найрізноманітніші лампи у ванну, причому вони відрізняються між собою не тільки за виконання, а й за типом.

Світильник у ванній кімнаті
Сьогодні ми пропонуємо вам:
  • Світильники на стелю для ванної кімнати — класичне рішення, завжди доречне і цікаве. Серед великої кількості зі смаком виконаних моделей ви за пару хвилин знайдете ту, яка гідна прикрашати ваш будинок.
  • Настінний світильник у ванну кімнату теж буде цікавим варіантом. Витончений і витриманий, він добре прикрасить будь-який інтер'єр.
  • Точкові світильники для ванної є найсучаснішим рішенням. Яскраві і мініатюрні, вони відмінно підходять для інтер'єрів XXI століття і допомагають реалізувати сміливі ідеї навіть в рамках розглянутої нами кімнати.
  • Підсвічування для дзеркала у ванній – це завжди стильно, а готові дзеркала з підсвічуванням є ще одним цікавим рішенням. По суті, в кожному з них є цілий набір мініатюрних світильників для ванної кімнати. Це досить оригінальний варіант, практична річ і прикраса інтер'єру – зверніть на нього увагу.
Фільтр
Вигідні пропозиції
Ціна
  •  —  грн
Кількість ламп, шт
Потужність лампи, Вт
Тип світильника
З особливостями
Стиль
Форма плафона
Вид плафона
Матеріал основи
Колір основи
Матеріал плафонів
Колір плафонів
Температура світла
Бренд
Очистити вибір