Новорічні гірлянди

Новорічне освітлення

Новорічні гірлянди – яскрава атмосфера свята

Важливу роль для створення атмосфери свята грають новорічні гірлянди, вони тішать око та піднімають настрій дітям і дорослим, нагадуючи про зимову казку. Світлодіодне підсвічування використовують не тільки вдома, але й в кафе та ресторанах для прикрашання приміщення, в магазинах і комерційних просторах для акцентів на потрібних товарах і вітринах. Особливу магію маленьких святкових вогників складно переоцінити! Навіть по закінченню зимового періоду часто використовують новорічні гірлянди на вікно, підсвічуючи кімнату весь рік.

Існують різноманітні конструкції та колірні рішення гірлянд. Лампочки можуть мати різну температуру світла, хоча найпопулярнішим у зимовий період залишається тепле підсвічування (3000K).

Основні види новорічних гірлянд:

  • гірлянда-нитка – універсальна конструкція, найпопулярніша новорічна гірлянда, що складається зі шнура та діодів, використовується для прикрашання ялинки;
  • гірлянда-сітка – покриває велику площу, тому застосовується для декору стін, вікон та вітрин, фасадів будинків;
  • гірлянда-бахрома (завіса) – світлодіодні нитки, що звисають із кріплення, можуть бути різної висоти, застосовуються для підсвічування в магазинах, ресторанах і кафе, готелях тощо;
  • белтлайт – являє собою шнур і великі лампочки, найчастіше круглі та у декоративній кулі, популярні впродовж всього року для декору літніх майданчиків і заміських терас.
Купити новорічні гірлянди в Україні Люстра Стиль

Вуличні новорічні гірлянди

Яскравий зовнішній вигляд домівки буде радувати протягом всього святкового періоду. Традиція прикрашати будинки різнокольоровими гірляндами прийшла до України з Європи та США, де сусіди навіть влаштовують конкурси на кращий декор двору. Зазвичай гірлянди розміщують по периметру піддашка та над входом до будинку, навколо вікон, на димарі. Святкове освітлення доповнюють декором у вигляді ялинових гілок, шишок, ялинкових іграшок та статуеток – як підкаже фантазія.

Вибираючи новорічні гірлянди на будинок, потрібно пам'ятати, що вони повинні відрізнятися підвищеним ступенем захисту від пилу та вологи, стійкістю до низьких температур і механічних пошкоджень. Кріплення гірлянд повинні бути якісними та міцними, а монтажні роботи зі встановлення складних декоративних конструкцій повинна проводити досвідчена людина.

Безпека використання

За статистикою основною причиною загоряння ялинки є неякісні гірлянди. Ось чому так важливо серйозно поставитися до вибору ялинкового декору, тим більше, що гірлянда – не одноразовий товар, а довговічне придбання, яке буде використовуватися багато років.

Деякі вважають за краще робити новорічні гірлянди своїми руками, але ми все-таки рекомендуємо купувати перевірені моделі, освітлювальні елементи яких не створять аварійної ситуації, що може зіпсувати свято. Світлодіодні новорічні гірлянди – максимально безпечне рішення, вони не містять нагрівальних елементів, тому гарантують пожежну безпеку. А ще світлодіодна гірлянда економна, її використання істотно не вплине на розмір платіжок за електроенергію.

Важливо не тільки правильно вибрати новорічні гірлянди, а й безпечно розмістити їх у приміщенні. Якщо у вас є маленькі діти або тварини, краще не вішати гірлянду близько до підлоги або на нижніх гілках новорічної ялинки. Ніколи не можна тримати гірлянду включеною, коли ви залишаєте приміщення! Дотримання таких простих правил безпеки дозволить вільно насолоджуватися святковим настроєм.

Гірлянди новорічні зовнішні купити Україна

Купити якісні новорічні гірлянди ви можете на нашому сайті, оформивши замовлення в один клік. Ціна на новорічне освітлення демократична, завдяки прямій співпраці з виробниками. Якщо виникнуть запитання щодо товару, ви завжди можете звернутися до наших фахівців для консультації. Щасливих свят!