Вуличні бра

Вуличні бра найчастіше використовуються в зовнішньому декорі приватних будинків і котеджів. Вони покликані не тільки освітлювати вулицю, але і в залежності від дизайнерських задумок і особистих переваг, створювати певний настрій. Наприклад, можна використовувати бра стилізовані під вуличні ліхтарі 20-х років минулого століття, що дозволить відчути себе в той час. Також існують більш сучасні моделі, які дозволяють дуже стильно доповнити зовнішній дизайн будинку.

В цілому даний вид освітлення можна використовувати навіть в міській квартирі, наприклад, для підсвічування балкона або лоджії. При необхідності, їх можна встановити в якості освітлення під'їзду.

Вуличні бра з практичної точки зору

Крім декору, такі освітлювальні прилади також носять і практичний характер. У освітленні приватних будинків і ділянок не завжди зручно використовувати інші джерела світла, як, наприклад, ліхтарні стовпи або кишенькові ліхтарики.

При установці можна налаштувати автоматичне включення і виключення, можна налаштувати реагування на рух, щоб освітлення включалося, коли хтось мимо проходить (для цього потрібно додатково застосувати спеціальний датчик).

Вирішивши придбати для освітлення необхідного місця саме бра, ви не тільки отримаєте джерело світла, але й елемент декору, який не займає багато місця.

Купити вуличні настінні бра

Ціна на вуличні бра

Мінімальна вартість - не менше трьохсот гривень. Залежно від матеріалу, з якого виготовлений світильник бра і стилю оформлення, ціна може доходити до більш ніж десяти тисяч. Також існують моделі середньої цінової категорії, які є найбільш популярними.

В інтернет-магазині lustra-style.com.ua ви можете знайти моделі на будь-який смак і гаманець. Широкий асортимент продукції зібраний в зручному електронному каталозі. Побачити продукцію на власні очі можна в нашому стаціонарному магазині. Попередньо зв'язавшись за вказаними номерами з нашими менеджерами, уточніть наявність вибраної вами моделі в виставковому залі. В силу обмеженості простору, не всі моделі знаходяться саме там, тому краще замовити доставку.

Купити вуличні бра з доставкою по Києву та Україні

Ви можете замовити доставку кур'єром, яка здійснюється тільки в межах міста Київ, або ж будь-якою кур'єрською службою, яка доставить замовлення в будь-яке місто України. У разі, якщо ви вибираєте доставку в рамках столиці, зверніть увагу, що її вартість може дорівнювати нулю, якщо сума покупки перевищує 1000 гривень. Оплатити покупку можна безготівковим розрахунком за допомогою онлайн-сервісів (попередня оплата), або післяплатою, тобто при отриманні.