Лампочки (всіх видів)

Світлодіодні лампи - оптимальний вибір для тих, хто піклується про здоров'я своїх очей і вважає за краще економити. Вони являють собою нове покоління освітлювальних приладів. Дані вироби - інноваційне рішення, за допомогою якого можна створювати потрібні світлові акценти. 

Світлодіодні лампи - оптимальний вибір для тих, хто піклується про здоров'я своїх очей і вважає за краще економити. Вони являють собою нове покоління освітлювальних приладів. Дані вироби - інноваційне рішення, за допомогою якого можна створювати потрібні світлові акценти.
Ці прилади випромінюють біле тепле світло, що робить їх чудовим варіантом для житлових приміщень. Також вони здатні поглинати вдесятеро менше енергії, ніж стандартні лампочки розжарювання, а, значить, їх експлуатація цілком обгрунтована. Так що не дивно, що вони з кожним роком стають все більш популярними.

Лампочки від виробника

Переваги світлодіодних ламп

Є мінімум 5 причин вибрати саме це джерело освітлення:

  • Повна безпека. У цих приладах немає компонентів, які могли б завдати шкоди навколишньому середовищу і людському здоров'ю. Світлодіодна лампа забезпечує постійне освітлення, без мерехтіння, завдяки чому очі не втомлюються, і не погіршується зір. Корпус виробу не нагрівається, завдяки чому не може завдати шкоди текстильним виробам і картинам;
  • Економічність. Споживаючи 2,5 Вт електроенергії, такі джерела світла забезпечують до 60 Вт світловіддачі. Це дозволяє значно знизити витрати на оплату електроенергії. Додаткова економія забезпечується тривалим терміном експлуатації;
  • Довговічність. Дані лампи здатні прослужити 25-30 тис. годин і більше;
  • Висока стійкість. Дані вироби здатні витримувати вплив низьких температур, завдяки чому їх можна використовувати на вулиці. Корпуси, виготовлені з пластику або металу, відрізняються високою стійкістю до вібрації, ударів і іншим механічних впливів;
  • Величезний асортимент. Вітчизняні та іноземні виробники пропонують масу унікальних геометричних і дизайнерських рішень.

Яка ціна на лампочки?

Питання вартості є найважливішим моментом, на який звертають увагу покупці при виборі. Не секрет, що всі споживачі прагнуть придбати якісний товар, і при цьому за низькою вартістю. Якщо ви хочете купити світлодіодні лампи, які були б вам по кишені, тоді зверніть увагу на наш асортимент. Ми продаємо освітлювальні прилади безпосередньо від виробників - відомих вітчизняних та іноземних брендів, завдяки чому можемо запропонувати вам високоякісний товар по найбільш прийнятній вартості.

Де купити лампочки від виробника в Києві?

Інтернет-магазин Люстра-Стиль пропонує широкий вибір світлодіодних, ртутних і інших ламп для будинку, магазину, офісу. Пряма співпраця з виробниками дає нам можливість реалізувати товар з найкращим співвідношенням ціна / якість. Кожен виріб проходить тестування, і лише за умови його успішного проходження надходить у продаж.

Зручна система пошуку дозволяє швидко знайти підходящу модель. При виникненні труднощів з вибором можете звернутися до наших консультантів. Ми працюємо по всій Україні, тому ви зможете швидко отримати свою покупку не тільки в місті Київ, а й інших містах України.