Світлодіодне підсвічування на робочу поверхню

Світлодіодна стрічка

Підсвічування робочої зони кухні за допомогою світлодіодної стрічки

Підсвічування кухні – це модно, сучасно і, звичайно ж, красиво, а якщо підсвічування для кухні світлодіодне, то це ще й економно!
Підсвічування – популярний прийом усіх дизайнерів і архітекторів. Важко уявити сучасні інтер'єри без різноманітності підсвічування: підсвічуються ніші, картини і меблі, а світлодіодна підсвітка в кухні стала невід'ємним елементом сучасних інтер'єрів.
Світлодіодне підсвічування кухні має безліч плюсів і практично не має недоліків.

Led підсвічування кухні та його переваги

Безсумнівно, такий сучасний вид підсвічування, як led-підсвічування, має масу пріоритетів.

  • Естетичність. Невеликі розміри світлодіодної стрічки дозволяють домогтися того, що підсвічування на кухню практично непомітне у відключеному стані, не заповнює простір своєї арматурою і не привертає до себе увагу. Не зайвим буде згадати, що світлодіодна підсвітка для кухні може вбудовуватися в алюмінієвий профіль – це не тільки естетично, але і безпечно!
  • Висока енергоефективність. Безумовно, передова технологія світлодіодного освітлення є не не тільки дуже економічною але і енергоефективної, на сьогодні у світлодіода найвищий ККД.
  • Безпека. Живлення світлодіодних модулів та світлодіодної стрічки, що використовуються для підсвічування кухні і робочих поверхонь відбувається через спеціальні блоки живлення, які видають низьку напругу (12 Вольт постійного струму). Така напруга вважається безпечною для життя людини.
  • Економія. Підсвічування кухні світлодіодною стрічкою буде надійним, безпечним і економним. Середній ресурс роботи якісного світлодіода становить 10 000 годин.

підсвітка робочої зони на кухні

Інтернет-магазин «Люстра-Стиль» – професіонал в підборі освітлення різного напрямку, ми фахівці в області світла. Якщо у вас виникнуть питання, пишіть або телефонуйте нам, ми з радістю підкажемо, в яких випадках рекомендується підсвічування робочої поверхні кухні світлодіодною стрічкою, а в яких випадках краще купити готове підсвічування, чим відрізняється звичайна led-стрічка від герметичної, і як це впливає на термін служби вашого підсвічування.

кухня підсвічування лед стрічкою робочої зони

Більше інформації про підсвічування робочої зони кухні світлодіодною стрічкою і про те, як власними руками, без залучення фахівців, монтується підсвічування робочої зони кухні, читайте в нашій окремій статті:Стаття: Підсвічування на кухні своїми руками.