Led-стрічка вологостійка IP68

Світлодіодна стрічка

Вологозахищена світлодіодна стрічка IP68 (герметична)

Сучасні технології подарували світу надекономне джерело світла – світлодіод. Компактна і економічна світлодіодне підсвічування застосовується практично скрізь, не минула вона й автомобілі – сьогодні з великим успіхом застосовуються світлодіодні стрічки на авто.
Вологозахищені світлодіодні стрічки з високою герметичністю IP68 – незамінний помічник у підсвічуванні різних місць з високою вологістю і запиленістю.
І якщо в звичайних місцях, де немає прямого потрапляння вологи, можна обійтися підсвічуванням зі звичайної світлодіодної стрічки, то світлодіодна стрічка в автомобіль, в більшості випадків, повинна бути герметичною!
Такі стрічки з успіхом можна використовувати і як декоративне підсвічування басейну, адже світлодіодне підсвічування басейну – це дуже ефектно.

Як підібрати світлодіодні стрічки для авто

Перш ніж купити світлодіодну стрічку для авто, вам необхідно зробити правильний вибір, завдяки чому ви і кошти заощадите і уникнете подальших поломок свого підсвічування.
При виборі світлодіодної стрічки для автомобіля, звертайте увагу на ступінь герметичності, чим вище ступінь герметичності, тим вища безпека.
Наприклад, якщо ви хочете підсвітити салон автомобіля або багажника, ті місця, де немає прямого попадання вологи і забрудненість відносно невелика, то вам достатньо світлодіодної стрічки з IP54. Така стрічка вкрита шаром силікону, який не дозволяє забруднити або пошкодити елементи, які світяться (світлодіоди).
Для місць, де є велика ймовірність прямого потрапляння вологи, наприклад, підсвічування басейну або водойми, необхідна більш герметична світлодіодна стрічка, зі ступенем захисту IP68. Саме така стрічка представлена ​​в цьому розділі нашого інтернет-магазину. Підсвічування дна автомобіля або підкрилки, що світяться – скрізь в ці місцях необхідна стрічка з високим ступенем герметичності, з IP68.
Пам'ятайте, що правильно підібрана світлодіодна стрічка на авто прослужить вам довго.

Більш детальна інформація про підключення світлодіодної стрічки в авто до блоку живлення і поради, на що необхідно звернути увагу при виборі підсвічування в автомобіль читайте в нашій спеціальній статті: Підсвічування в автомобілі: Поради магазину «Люстра-Стиль».

Приклади підсвічування авто світлодіодною стрічкою

светодиодная лента автомобильная
светодиодные ленты авто
светодиодная лента для авто цена
Немає жодного товару в цьому розділі.