Світлодіодна стрічка

Світлодіодна стрічка

Спочатку створена як оригінальний елемент зовнішньої реклами, багатофункціональна світлодіодна стрічка з часом отримала набагато ширше поширення. Підсвічування фасадів і створення декоративних світлових композицій, стильне оформлення інтер'єрів приміщень і салонів автомобілів - сфера застосування цього інноваційного джерела світла практично необмежена, а його декоративні можливості дозволяють креативним дизайнерам успішно реалізовувати найсміливіші і незвичайні проекти, що вимагають свіжого погляду і нетривіальних рішень.

Світлодіодна стрічка, відмінна ціна в інтернет-магазині

У нашому онлайн-магазині Люстра-стиль представлений найбільший вибір в Україні інноваційних освітлювальних приладів, що використовують надкомпактні ЛЕД-світлодіоди з підвищеною яскравістю світіння і незначними випромінюваннями тепла. Такі особливості дозволили створити на їх основі світлодіодну стрічку - гнучку смугу, що виконує роль монтажної друкованої плати, на якій змонтовані мініатюрні LED-джерела світла і елементи управління. Клейовий шар, нанесений на зворотну сторону, дозволяє без зусиль фіксувати стрічку до будь-яких твердих поверхонь - як плоских, так і складної конфігурації, що має значну кривизну.

Де краще купити світлодіодну стрічку в Києві

У нашому мультибрендовому салоні-магазині Люстра-стиль Ви зможете підібрати світлодіодну стрічку на будь-який смак для зовнішньої реклами або ж інтер'єрного підсвічування. Вона продається в рулонах і легко ріжеться на відрізки потрібної довжини. Підключення до електромережі робиться через трансформатор, що знижує напругу із стандартних 220 вольт до безпечного значення в 5, 12 або ж 24 вольти. Колір світіння залежить від типу світлодіодів - випускаються як монохромні, так і багатоколірні RGB стрічки, в одно- і багатокристальному виконанні, а також з різною мірою захисту. На відкритому повітрі зазвичай застосовують герметизовані ЛЕД- світлодіодні стрічки (IP65), залиті шаром силікону, які можна також використати для оформлення басейнів, акваріумів або декоративних водойм.

Світлодіодна стрічка в Україні за найвигіднішою ціною

Окрім відмінних естетичних властивостей, які прекрасно доповнюються доступною вартістю, світлодіодні стрічки мають ще цілий ряд переваг :

  • підвищена яскравість світіння при мінімальному енергоспоживанні і незначних тепловиділеннях;
  • тривалий термін безвідмовної експлуатації (не менше десяти років);
  • рівномірний розподіл світла з можливістю його точного напряму;
  • відсутність мерехтіння;
  • широкий діапазон колірних відтінків;
  • стабільність колірних характеристик ЛЕД-світлодіодів, які з часом абсолютно не змінюються.