Світлодіодна стрічка — джерело світла, для якого в якості основи використовується гнучка друкована плата. На лицьовій стороні розміщуються світлодіоди і додаткові радіодеталі, що забезпечують стабільність роботи.

Низький рівень споживання енергії, простота монтажу і можливість викласти довільну фігуру роблять світлодіодні стрічки затребуваними для зовнішніх конструкцій і при оформленні інтер'єру. У деяких випадках вони використовуються навіть як джерело основного освітлення. Інтернет-магазин Електрика-Шоп пропонує розширений вибір LED стрічок від виробників Epistar, Estar, Biom, AVT, COLORS з гарантією. Ми працюємо в Києві, а замовлення відправляємо по всій Україні.

Види гнучкої світлодіодної стрічки

Перш, ніж купити світлодіодну стрічку , слід визначитися з варіантом. Відрізняються вони за цілою низкою характеристик, які багато в чому залежать від місця застосування і необхідного ступеня захищеності. Не останню роль при виборі грає і передача кольору. Важливо враховувати параметри живлення і робочі характеристики виробу.

Виходячи з передачі кольору застосовуваних діодів виділяються:

  • Монохромні — складаються з одноколірних діодів.
  • Світлодіодна стрічка RGB — включає в себе спеціалізовані світлодіоди, які містять в єдиному корпусі три світлодіода — червоний, зелений і синій.

За ступенем пило-та вологозахисту виділяють:

  • Конструкція без захисту і герметизації, категорії IP20 і IP33. Використовується така світлодіодна стрічка на стелі, в кімнаті або інших ділянках приміщення, захищених від попадання вологи, сонця і бруду.
  • Захищена силіконовим шаром — IP54 і IP65. Підходить для місць з можливим потраплянням вологи, включаючи вуличні умови.
  • Приватна з максимальним захистом IP67, IP68. Допускається експлуатація без обмежень, включаючи монтаж в басейнах.

Особливості світлодіодних стрічок

Світлодіодна стрічка з живленням 220 вольт зустрічається вкрай рідко. Переважно – це дорогі варіанти забезпечують належний захист і застосуванням в складних умовах, наприклад, де немає можливості встановити блок живлення (трансформатор). Найчастіше використовуються варіанти виробів з монтажем блоку живлення, який забезпечує перетворення 220 В в 12 або 24 В, необхідних для роботи обраної стрічки.

За колірною температурою світла ЛЕД стрічка ділиться на такі види:

  • теплий білий WW;
  • нейтральний білий NW;
  • холодний білий CW.

Відтінки білого доступні в діапазоні 2700-6500 кельвінів. У різних виробників температура відрізняється, на це потрібно звертати увагу.

Крім білого можна замовити світлодіодну стрічку з синім, червоним, зеленим, помаранчевим і жовтим світлом. Універсальним рішенням вважаються RGB-стрічки, в яких різноманітні кольори і відтінки виходять за рахунок змішування синього, червоного і зеленого.

Якщо вам потрібне біле світло, купуйте для цього білі стрічки, а не RGB. Останні не дадуть чистого білого світіння, все одно буде залишатися домішка якогось кольору.

Потужність світлодіодної стрічки порівняно невелика. Для котушки з довжиною 5 м потрібно близько 60-90 Вт. Оскільки LED-стрічки використовуються для декору і кріпляться переважно по контуру, вони відрізняються широким кутом світла — 120 градусів.

Купить світлодіодну стрічку в Україні

Компанія Електрика-Шоп пропонує купити LED-стрічки для підсвічування стелі, робочої зони, ніш, картин, дзеркал тощо. В асортименті вироби білого світла, жовті, червоні, сині, зелені і в RGB-спектрі. На всю продукцію надається гарантія від виробника. Якщо вам знадобиться допомога, наш співробітник безкоштовно проконсультує і запропонує оптимальні для вас варіанти. Відправляємо замовлення швидко за рахунок наявності товарів на складі. Замовляйте якісні світлодіодні стрічки за помірними цінами з оперативною доставкою по всіх регіонах України.